Перші кроки до яскравих подорожей

Факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу запрошує саме вас відвідати надзвичайно пізнавальний лекторій з підготовки до ЗНО з географії, який проходитиме 25 січні 2020 року. Найактуальніші питання, особливості цьогорічного іспиту, аналіз найрозповсюдженіших помилок і не лише на ці питання ви обов’язково отримаєте відповіді від наших компетентних викладачів.

Також на вас чекає майстер-клас, присвячений секретам успішного бронювання номерів у сучасних готельно-ресторанних комплексах. Ви дізнаєтесь про особливості підготовки до надзвичайних подорожей, які безперечно чекають на майбутніх студентів та випускників нашого факультету!

З нетерпінням очікуємо зустрічі з вами 25 січня 2020 року в аудиторії З-11 факультету ГРТБ!