Н У Х Т

Опріснення морської води як альтернативне джерело отримання питної води

 

Ми навчимо вас:

  • опріснювати воду та одержувати якісну питну воду;
  • ознайомимо з найбільш популярними методами доочищення води в побуті та запропонуємо покуштувати воду після різних методів очищення;
  • під час майстер-класу ви зможете ознайомитись з перевагами основних систем доочищення води в побутових умовах.

Адже ми не тільки маємо технічні установки, але й провели 3 експедиції щодо вивчення якості джерельної води з гірських вершин Карпат та Кавказу!

 

Мільйони людей потерпають від хвороб, що викликані неякісною питною водою. Адже чиста питна вода сьогодні – це рідкість. На це є різні причини: незадовільний стан водних джерел, поганий стан водопровідних мереж, недосконалі технології очищення. Саме тому дуже важливо знати побутові способи очищення питної води. Питна вода повинна забезпечувати не тільки фізіологічні потреби людини, але й сприяти її здоров’ю. 

Природна вода з гірських джерел ідеальна для вживання. Піднімаючись з надр землі через пласти гірських порід, вона проходить природне очищення і збагачується мінералами, а при виході на поверхню насичується енергією сонця і киснем.

Сучасні технології дозволяють опріснювати морську воду до якості питної води. Одним з методів опріснення є застосування  установок зворотного осмосу. В лабораторії води ви зможете оцінити ефективність очищення солоної води за органолептичними та хімічними показниками.