Комп'ютерні системи та програмна інженерія в автоматизації

Кафедра інтегрованих автоматизованих систем управління запрошує Вас поринути у світ автоматизації та програмування та відкрити свої таланти, відвідавши майстер-клас з "Комп'ютерних систем та програмної інженерії в автоматизації".

На цьому заході Ви зможе спробувати себе в ролі програміста  для автоматизованої системи управління та на практиці перевірити працездатність своєї програми на лабораторній роботизованій установці. Також учасники майстер-класу зможуть ознайомитися з сучасними технологіями в сфері автоматизації, поуправляти промисловим обладнанням за допомогою своїх мобільних телефонів та побачити багато цікавого. Крім того, майбутні вступники можуть познайомитись з досвідом роботи студентського конструкторського бюро, в якому розроблені 3D-принтер і робот-піаніст.