Н У Х Т

«IMS-НУХТ» – срібний призер Кубку України 2019/2020

29 грудня 2020

«IMS-НУХТ» – срібний призер Кубку України 2019/2020

25 грудня у спорткомплексі НУХТ відбувся фінальний матч Кубку України 2019/2020 рр. з футзалу серед жіночих команд. Золото й срібло турніру у запеклій боротьбі розіграли «IMS-НУХТ» і «Будстар-НПУ» («Кобра-НПУ»).

Після стартового очного поєдинку, нашій команді необхідно було відігравати різницю у два м’ячі. Початок матчу лишився за «будстарівками», однак, свої моменти вони реалізувати не зуміли. Натомість, «IMS-НУХТ» зумів відвести гру від своїх воріт, і свій перший зароблений штрафний трансформував у гол. Точним ударом відзначилася Сніжана Воловенко. На 17-ій хвилині Олена Павленко подвоїла різницю у рахунку. Але після цього ініціативу перехопили гості. Тільки на 32-й хвилині Анастасія Кліпаченко знову встановила рівновагу на табло. Зустріч завершилася з рахунком 3:3. За підсумком двох ігор, наші дівчата цього разу здобули срібло.

Через карантинні обмеження, матч проходив без глядачів, проте, вівся відеозапис і бажаючі можуть переглянути його тут.

Вітаємо нашу команду! Віримо у вас! Бажаємо наснаги й подальших успіхів! 

Опублікований: 29-12-2020
Читайте також:
Вітання з успішною акредитацією магістерської освітньої програми приймає колектив кафедри біотехнології і мікробіології

Освітньо-професійна програма «Промислова та фармацевтична біотехнологія» підготовки магістрів за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» успішно пройшла акредитацію. Відповідне рішення одностайно ухвалило Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти на своєму засіданні 10 грудня 2024 року. Нагадаємо, експертна група у складі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вітання з успішною акредитацією магістерської освітньої програми приймає колектив кафедри біотехнології і мікробіології 17 грудня 2024

Морозиво як основа творчості: лабораторна робота першокурсників

У межах вивчення дисципліни «Вступ до харчових технологій» (модуль 8 «Технології зберігання і переробки молока») першокурсники спеціальності G13 «Харчові технології» (група ТІ-1-3) виконали лабораторну роботу на тему «Ознайомлення з технологією молочних продуктів у виробничих та напіввиробничих умовах». Заняття, проведене доцентками кафедри Оксано...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Морозиво як основа творчості: лабораторна робота першокурсників 31 березня 2026

Допомога школярам у професійному самовизначенні від фахівців кафедри екологічної безпеки та охорони праці

Профорієнтаційна діяльність є однією з найважливіших складових виховної роботи, тому потребує особливої уваги. Від її успішності залежить майбутнє благополуччя, самореалізація дітей. З цією метою в перший день лютого доцент кафедри екологічної безпеки та охорони праці Наталія Романенко завітала до спеціалізованої школи №260 Голосіївського району мі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Допомога школярам у професійному самовизначенні від фахівців кафедри екологічної безпеки та охорони праці 04 лютого 2019

Викладачі НУХТ взяли участь у першому еногастрономічному саміті

Нещодавно викладачі кафедр технології ресторанної і аюрведичної продукції; готельно-ресторанної справи; туристичного та готельного бізнесу факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка взяли участь у першому еногастрономічному саміті SLOW FOOD ODESA, що відбувся на базі Одеського національного технологічного унів...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі НУХТ взяли участь у першому еногастрономічному саміті 11 листопада 2024