Н У Х Т

Відбулися збори трудового колективу факультету біотехнології та екологічного контролю

13 вересня 2018

Відбулися збори трудового колективу факультету біотехнології та екологічного контролю

13 вересня відбулися збори трудового колективу факультету біотехнології та екологічного контролю, на яких були присутні співробітники кафедр факультету - біотехнології і мікробіології; екології та збалансованого природокористування; хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів, фізичного виховання.

Відкрила збори декан факультету Наталія Грегірчак, яка оголосила про кадрові зміни на факультеті та представила заступника декана з навчальної роботи Юрія Резніченка.

Колектив факультету був ознайомлений з особливостями літньої вступної кампанії, зокрема зі зменшенням місць державного замовлення спеціальностей факультету, були обговорені пріоритетні профорієнтаційні завдання для формування контингенту студентів

Деканом факультету були визначені основні завдання покращення освітньої, наукової, науково-методичної, профорієнтаційної та виховної діяльності факультету на 2018-2019 навчальний рік.

З пропозиціями щодо покращення діяльності факультету, показників навчального процесу, а також щодо особливостей навчально-методичної, наукової, профорієнтаційної та виховної роботи кафедр виступили завідувач кафедри біотехнології і мікробіології Тетяна Пирог, в.о. завідувача кафедри хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів Олена Подобій, заступник завідувача кафедри екології та збалансованого природокористування Оксана Салавор, завідувач кафедри фізичного виховання Ірина Павлюк. Доповідачі значну увагу приділили результатам вступної кампанії та акредитації освітніх програм випускових кафедр факультету.

Досягнення згадані, проблеми окреслені, перспективи намічені. Трудовий колектив факультету біотехнології та екологічного контролю готовий до нового напруженого навчального року!

Опублікований: 13-09-2018
Читайте також:
Стажування у Латвії за програмою академічної мобільності

Завдяки участі у програмі академічної мобільності, студентки відділення туризму та готельно-ресторанної справи Волинського фахового коледжу НУХТ вирушили до столиці Латвії, міста Рига до Коледжу готельного бізнесу HOTEL BUSINESS SCHOOL. Це унікальна можливість не лише для професійного зростання, а й для культурного обміну та розширення світогляду. ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Стажування у Латвії за програмою академічної мобільності 27 червня 2025

Профорієнтаційний весняний марафон триває

На дворі буяє весна, а ми проводимо вже четвертий тиждень в стані карантину. Наші грандіозні плани на проведення профорієнтаційних заходів зазнали кардинальних змін і на даний час вся профорієнтаційна робота перейшла у веб-режим. Основними інструментами наразі стали соціальні мережі та засоби віддаленого спілкування, про що ще поговоримо незабаром,...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профорієнтаційний весняний марафон триває 08 квітня 2020