Н У Х Т

Усвідомлений вибір професійного майбутнього!

04 листопада 2024

Усвідомлений вибір професійного майбутнього!

Кафедра технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проєктування в рамках тижня Інженерно-технічних студій НУХТ провела захід із учнями Северинівського ліцею, які мали унікальну можливість ознайомитися з діяльністю Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого.

Ця зустріч стала важливою частиною профорієнтаційної програми та дозволила учням ознайомитися із сучасними інженерними технологіями та можливостями, які пропонує інститут.

Ліцеїсти розпочали свій візит з ознайомлення з історією та структурою університету. Директор Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого Сергій Блаженко розповів про різноманітні спеціальності та освітні програми, які запроваджені в університеті та інституті. Учні дізналися про особливості навчання в інституті, можливості проходження практики, стажувань і майбутнього працевлаштування.

Завідувач кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проєктування Микола Якимчук представив основні здобутки кафедри в напрямку інженерії та технологій, ознайомив гостей із напрямками навчання, особливостями освітніх програм, розповів про основні тенденції розвитку технологічного обладнання харчової та інших галузей промисловості.

Особливу увагу було приділено практичним аспектам. Андрій Слюсенко провів демонстрацію новітніх комп’ютерних технологій, що використовуються у проєктуванні та конструюванні технічних об’єктів. Також були проведені інтерактивні майстер-класи та воркшопи від доцентки кафедри гуманітарних дисциплін Людмили Приблуди «Якщо зараз вас немає в соціальних мережах – вас не існує» та асистента кафедри електропостачання і енергоменеджменту Петра Зінкевича «Розумний будинок».

Під час екскурсії по навчальних аудиторіях і лабораторіях кафедр машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв та мехатроніки і пакувальної техніки, старшокласники ознайомилися з освітніми можливостями кафедр, побачили роботу різноманітного устаткування, поспілкувалися з викладачами та студентами.

Після завершення візиту учні ділилися своїми враженнями. Багато з них зазначили, що вони не лише розширили свій кругозір, але й усвідомили важливість інженерних технологій у сучасному світі та отримали натхнення щодо вибору майбутньої професії.

Переконані, що такі традиційні заходи сприяють формуванню усвідомленого підходу до вибору професії серед молоді.

Опублікований: 04-11-2024
Читайте також:
Магістрант – про нові можливості оздоровчого харчування

Днями у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Готельно-ресторанний бізнес та харчові технології: сучасні тенденції, виклики, інновації». З вітальним словом від нашого університету до учасників конференції звернулася завідувачка кафедри технології оздоровчих п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Магістрант – про нові можливості оздоровчого харчування 26 травня 2025

Розставили акценти і визначили стратегії у новому навчальному році у Смілянському технологічному фаховому коледжі НУХТ

31 серпня відбулося засідання вищого колегіального органу Смілянського технологічного фахового коледжу нашого університету – педагогічної ради, яке розпочав директор коледжу Олександр Хоменко із затвердження складу педагогічної ради та виставлення акцентів і стратегій у новому навчальному році з огляду на реалії сьогодення. Педагогічна рада розгля...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Розставили акценти і визначили стратегії у новому навчальному році у Смілянському технологічному фаховому коледжі НУХТ 01 вересня 2020

Виїзні заняття в умовах ресторанних підприємств для здобувачів освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»

За ініціативи лекторки навчальної дисципліни «Барна справа та організація роботи сомельє», доцентки кафедри готельно-ресторанної справи Ольги Пушки лабораторні заняття з для здобувачів освіти третього курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» пройшли в умовах закладу ресторанного господарства «Львівська майстерня шоколаду». У межах теми ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Виїзні заняття в умовах ресторанних підприємств для здобувачів освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» 10 листопада 2023

Удосконалення кваліфікаційних робіт магістрантів обговорили на кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції

16 вересня 2022 р. на кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції відбулося засідання робочої групи у складі: завідувачки кафедри Олександри Нєміріч, професора Олега Кузьміна, доценток Ірини Корецької, Наталії Ющенко, Ірини Силки та старшої викладачки Олени Матиящук. Робоча група зібралася для обговорення шляхів удосконалення змісту ква...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Удосконалення кваліфікаційних робіт магістрантів обговорили на кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції 19 вересня 2022