Н У Х Т

Майстер-клас «Екологічна безпека води» для старшокласників Технічного ліцею м. Києва

30 січня 2019

Майстер-клас «Екологічна безпека води» для старшокласників Технічного ліцею м. Києва

Уже почався останній семестр шкільного життя випускників та їх батьків, яких все більше хвилює питання вступу до закладу вищої освіти. Щоб допомогти з вибором спеціальності та скоординувати дії старшокласників для 10-11 класів Технічного ліцею м. Києва доценти кафедри екологічної безпеки та охорони праці Наталія Володченкова, В'ячеслав Харченко та лаборант Тетяна Фурман, спільно з провідним спеціалістом підготовчого відділення Маргаритою Панасевич провели виїзний майстер-клас і тренінг.

Для майстер-класу «Екологічна безпека води» були використані зразки води з трьох районів міста Києва, Борисполя та із питного фонтанчика ліцею. Звичайно, що найбільше ліцеїстів цікавили результати дослідження зразка, який вони самостійно набрали у своєму навчальному закладі, тому дуже ретельно спостерігали за ходом дослідження і задавали багато питань. Результати дослідження показали, що всі зразки, по жорстокості води, знаходяться у межах норм, що діють на території України. Після закінчення майстер-класу кожний його учасник отримав вичерпну інформацію на всі запитання стосовно проведеного досліду.

Крім майстер-класу відбувся тренінг «Як вступити до НУХТ», під час якого ліцеїсти були ознайомлені з умовами участі у всеукраїнських олімпіадах НУХТ, безкоштовними зимовими лекторіями та тренінгами, що проводяться нашим університетом, зі спеціальностями та освітніми програмами та умовами вступу і навчання. Крім того, наші викладачі докладно відповіли на всі питання абітурієнтів і розповіли їм про студентське наукове, спортивне та культурне життя.

Бажаємо всім випускникам Технічного ліцею м. Києва у новому навчальному році стати студентами нашого університету!

Опублікований: 30-01-2019
Читайте також:
Вино як мистецтво: захоплива гостьова лекція від кафедри іноземних мов професійного спрямування

10 квітня 2025 року відбулася захоплива гостьова лекція «Вино як мистецтво: поєднання смаку, аромату та культури», яку прочитав президент Асоціації сомельє України та бренд-амбасадор всесвітньо відомої компанії Moët Hennessy Іван Бачурін. Захід зібрав поціновувачів винної культури, студентів і викладачів, які мали унікальну нагоду зануритися у виш...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вино як мистецтво: захоплива гостьова лекція від кафедри іноземних мов професійного спрямування 11 квітня 2025

Розробка викладачів кафедри теплоенергетики та холодильної техніки поїде до США

Відповідно до договору із госпрозрахункової тематики між нашим університетом і ТОВ «Центр ресурсоефективного виробництва», співробітниками кафедри теплоенергетики та холодильної техніки виконано налаштування параметрів роботи дослідного прототипу холодильної машини з виробництва води з вологого повітря. Для створення подібних до проєктних умов зов...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Розробка викладачів кафедри теплоенергетики та холодильної техніки поїде до США 27 жовтня 2022

До навчання шляхом лабораторних практик

На кафедрі автоматизації та комп’ютерних технологій систем управління продовжується цикл профорієнтаційних лабораторних занять з дисципліни «Технологічні вимірювання» зі здобувачами Київського коледжу міського господарства, що навчаються за спорідненою для харчових виробництв спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища». Професо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

До навчання шляхом лабораторних практик 26 лютого 2020

Відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

10 жовтня 2019 р. на кафедрі гуманітарних дисциплін був урочисто відкритий Х Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка. З вітальним словом виступила завідувач кафедри Надія Левицька, яка зауважила, що сьогодні як ніколи є актуальним питання популяризації українського слова. Водночас наголосила на значенні постаті Тараса Шевченка...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 15 жовтня 2019