Н У Х Т

До участі у конкурсі-фестивалі інженерних талантів запрошені студенти НУХТ

08 січня 2020

До участі у конкурсі-фестивалі інженерних талантів запрошені студенти НУХТ

В університеті відбулася презентація Третього всеукраїнського конкурсу-фестивалю інженерних талантів «Future of Ukraine 2020», який проводять Асоціація ректорів вищих навчальних закладів України та Благодійний фонд імені Святого Володимира за участю компаній «Прогрестех-Україна», «Тукана Інжиніринг Україна», «Боїнг Україна».

Головною метою фестивалю є сприяння розвитку інженерної освіти, популяризації інженерної професії, пошуку, заохочення та підтримки творчої, талановитої молоді, яка планує пов’язати своє майбутнє з інженерною діяльністю.

На презентацію програми зібралося багато зацікавлених студентів Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого.

Вони дізналися, що учасником конкурсу може бути студент ЗВО, який здобуває вищу освіту за ступенем «бакалавр» або «магістр» за інженерними спеціальностями і має достатню підготовку з фізики, математики, ІТ та англійської мови, а також знання та навички, що дозволять працювати над інженерним проектом.

Конкурс-фестиваль проходитиме у три тури.

Першим кроком є реєстрація на офіційному сайті програми і вже за місяць відбудеться перший етап  конкурсу – онлайн-тестування, де перевірять знання з механіки, математики, фізики та хімії.

Другим етапом буде вирішення інженерних завдань. І третій – фінальний.

Головним призом для переможців буде поїздка на завод «Боїнг» у місті Сіетл (США).

Після презентації фестивалю перед студентами виступив керівник програм і проектів підготовки та підвищення кваліфікації персоналу компанії «Прогресстех-Україна» Максим Гладких. Нагадаємо, що «Прогресстех-Україна» реалізує комплекс програм дуального навчання й соціально-освітніх проектів із метою розвитку української інженерної школи та підтримки талановитої молоді.

Опублікований: 08-01-2020
Читайте також:
На кафедрі іноземних мов професійного спрямування урочисто підвели підсумки наукової роботи студентів

17 травня 2018 року відбулося урочисте засідання кафедри іноземних мов професійного спрямування, на якому привітали студентів-переможців 84-ї Міжнародної наукової конференції молодих вчених, аспірантів та студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у 21 столітті», які зайняли 1-3 місця. Їм були вручені грамоти і подару...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На кафедрі іноземних мов професійного спрямування урочисто підвели підсумки наукової роботи студентів 18 травня 2018

Конгрес з аюрведи та йоги «АЮРВЕДА START UKRAINE» відвідали наші викладачі та студенти

23 та 24 листопада 2019 року у Києві відбувся перший в Україні Міжнародний конгрес з аюрведи та йоги «АЮРВЕДА START UKRAINE», організований ГО «Українська асоціація Аюрведа-Йога». Цей захід відвідали здобувачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції освітнього ступеня «Магістр» освітньо-професійної програми «Технології аюрведичних х...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Конгрес з аюрведи та йоги «АЮРВЕДА START UKRAINE» відвідали наші викладачі та студенти 26 листопада 2019

У Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбувся День відкритих дверей

11 лютого 2017 року у Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбувся День відкритих дверей, в якому взяли участь учні шкіл Івано-Франківщини та їх батьки. Перед початком зустрічі з майбутніми абітурієнтами, педагогічні працівники коледжу провели екскурсії по навчальних кабінетах, сучасних лабораторіях, навчально-тренуваль...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбувся День відкритих дверей 13 лютого 2017

У пошуку нових ефективних методів викладання викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування

Цьогоріч відповідно до Умов прийому до ЗВО іспити у формі ЗНО складатимуть вступники у магістратуру майже всіх спеціальностей. Студенти НУХТ не є виключенням, усі вони складатимуть ЄВІ (єдиний вступний іспит) з іноземної мови – вступне випробування за технологією ЗНО. Тому викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування, а особливо ті, як...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У пошуку нових ефективних методів викладання викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування 24 лютого 2020