Н У Х Т

За крок до успіху магістранти кафедри технології молока і молочних продуктів

25 february 2019

За крок до успіху магістранти кафедри технології молока і молочних продуктів

22 лютого на кафедрі технології молока і молочних продуктів відбувся захист магістерських робіт студентів денної форми навчання спеціальності 181 «Харчові технології»

Варто згадати, що студенти кафедри технології молока і молочних продуктів проявляють себе не тільки у виконанні магістерських робіт, а й беруть участь і перемагають у всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт, зокрема у конкурсі «Харчові технології».

До складу Екзаменаційної комісії увійшли: директор Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ, доцент Оксана Кочубей-Литвиненко, завідувач кафедри технології молока і молочних продуктів, професор Галина Поліщук, доцент кафедри технології молока і молочних продуктів Олена Грек, секретар ЕК – доцент кафедри технології молока і молочних продуктів Олена Красуля. Екзаменаційну комісію очолив завідувач кафедри технології м’ясних, рибних та морепродуктів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК Національного університету біоресурсів і природокористування України, доцент Олександр Савченко.

До уваги членів комісії майбутні фахівці молочної галузі представили свої магістерські роботи у широкому діапазоні наукових тематик: розроблення технологій сиркових паст і йогуртів; розроблення нових продуктів із сироватки з використанням білків рослинного походження; розроблення нових видів масляних паст із різноманітними компонентами та науково-обгрунтованими стабілізаційними системами; розроблення нових видів згущених молочних консервів; розроблення нових видів морозива кисломолочного, плодово-ягідного та молочно-овочевого з використанням молочних білків і компонентів рослинного походження.

Також, магістрантами  була представлена до захисту міжкафедральна робота, в якій науково обґрунтована ресурсо- та енергоощадна технологія нових видів кисломолочних, жирових і молочно-білкових продуктів.

Магістранти не тільки продемонстрували свої наукові дослідження на постерах та в мультимедійних презентаціях, а ще й пригостили членів ЕК й усіх присутніх зразками нових видів молочної продукції, які власноруч виробили  за своїми розробленими технологіями.

Результати досліджень, представлені студентами, були висвітлені у матеріалах наукових конференцій в Україні і за її межами та в збірниках наукових праць. Також, результати наукових досліджень були апробовані на підприємствах молочної промисловості, а на технічні рішення були отримані патенти України на корисні моделі та винаходи.

Магістерські роботи, представлені для публічного захисту, мали елементи наукової новизни і практичної значимості та підтверджували здатність магістрантів самостійно виконувати наукові дослідження, що ґрунтуються на отриманих теоретичних знаннях і практичних навичках.

Оголошуючи результати захисту робіт, члени ЕК, зазначили, що студенти-магістранти продемонстрували здатність аргументовано захищати власні пропозиції та вміння змістовно викласти сутність результатів наукових досліджень запропонованих інноваційних рішень і відзначили науково-професійний рівень підготовки випускників.

За результатами захисту, всі магістранти отримали позитивні оцінки своїх робіт, а троє – рекомендовані комісією до отримання дипломів із відзнакою.

Колектив кафедри технології молока і молочних продуктів вітає магістрів із правом гордо називатися фахівцем молочної галузі та зичить сходження до подальших успіхів!

Published on: 25-02-2019
Read also:
Магістранти-біотехнологи у вирі наукових досліджень

Магістранти І року навчання кафедри біотехнології і мікробіології наполегливо працюють над дослідженнями за темами своїх дипломних робіт. Відкривати і стукати у двері актуальних новинок та проблем біотехнології продовжує Софія Дуб’янська, яка досліджує геномодулювальні властивості ліпополісахаридів (ЛПС) Pseudomonas syringae pv. atrofaciens на баз...

READ YOURSELF

Магістранти-біотехнологи у вирі наукових досліджень 01 february 2019

Витончені десерти на основі заварних напівфабрикатів навчилися готувати студенти кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції

Нещодавно на кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції відбувся неймовірно казковий майстер-клас. А як інакше можна назвати подію, коли мова йде про витончені десерти?! Студентка кафедри 2 курсу зі скороченим терміном навчання, шеф-кондитер ресторану-дому «Антресоль» у м. Суми Світлана Ведмідь у рамках дисципліни «Технологія продукції...

READ YOURSELF

Витончені десерти на основі заварних напівфабрикатів навчилися готувати студенти кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції 22 may 2019

Подаруй Різдво!

Підготовка до Різдва – це завжди радісний процес, адже нам не потрібно думати про робочі турботи і проблеми, і всі ми готуємося до приходу чудового свята. 21 грудня 2023 року в нашому університеті за ініціативи ректора, професора Олександра Шевченка та фахівчинь Центру моніторингу якості і координації освітньої діяльності Олени Подобій і Юлії Запо...

READ YOURSELF

Подаруй Різдво! 22 december 2023

Відбулася Міжнародна Зимова Школа Жана Моне «Ефективний Екоменеджмент для Європейського Майбутнього України»

22 січня на базі кафедри екологічної безпеки та охорони праці нашого університету відбулася Міжнародна Зимова Школа Жана Моне «Ефективний Екоменеджмент для Європейського Майбутнього України». Онлайн-акція проходила за підтримки проєктів Жана Моне програми ЄС Еразмус+, що реалізуються на кафедрі, і була спрямована на розвиток активної співпраці між...

READ YOURSELF

Відбулася Міжнародна Зимова Школа Жана Моне «Ефективний Екоменеджмент для Європейського Майбутнього України» 25 january 2022