Н У Х Т

Визначені переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології та інженерія»

15 april 2024

Визначені переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології та інженерія»

11-12 квітня 2024 р. у форматі відеоконференції відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології та інженерія» 2023-2024 н.р.

У конференції взяли участь 30 здобувачів із 16 закладів вищої освіти України: Національного університету харчових технологій, Державного торговельно-економічного університету, Державного біотехнологічного університету, Сумського національного аграрного університету, Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Херсонського державного аграрно-економічного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Вінницького національного аграрного університету, Миколаївського національного аграрного університету, Вінницького торговельно-економічного інституту Державного торговельно-економічного університету, Черкаського державного технологічного університету, Уманського національного університету садівництва, Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, Української інженерно-педагогічної академії.

Для об’єктивного оцінювання наукових робіт до складу конкурсної комісії увійшли провідні науковці з різних закладів вищої освіти. Презентацію і розгляд наукових робіт було організовано на секціях – «Технології хлібопекарських, кондитерських виробів і переробки зерна», «Технології м’ясних, молочних та олійно-жирових продуктів», «Технології бродильних виробництв і консервування», «Технології харчування та оздоровчих продуктів».

На підставі рецензій та оцінювання наукових доповідей учасників науково-практичної конференції, галузева конкурсна комісія під головуванням ректора університету Олександра Шевченка визначила переможців Конкурсу та нагородила:

Дипломами І ступеня:

- Ангеліну Півторацьку і Антона Космика (обоє – Національний університет харчових технологій)

Дипломами ІІ ступеня:

- Тетяну Онищенко (Державний біотехнологічний університет)
- Анастасію Гусар (Херсонський державний аграрно-економічний університет)
- Олександра Богдана і Крістіну Шинкарюк (обоє – Національний університет харчових технологій)
- Ярослава Дзюбу (Сумський національний аграрний університет)
- Валерію Кущенко (Державний торгівельно-економічний університет)

Дипломами ІІІ ступеня:

- Катерину Ільїну та Марію Свириденко (обоє – Державний біотехнологічний університет)
- Кароліну Бережняк (Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка)
- Дмитра Корнійчука (Львівський національний університет імені Івана Франка)
- Ростислава Смаровоза (Уманський національний університет садівництва)
- Миколу Кухтина (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя)
- Олександра Блохіна (Українська інженерно-педагогічна академія)

Грамотами в номінації «Практична цінність»:

- Діану Погребняк (Миколаївський національний аграрний університет)
- Владислава Присяжнюка (Вінницький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету)
- Вікторію Ратушну (Вінницький національний аграрний університет)
- Ірину Миляновську і Володимира Слободянюка (обоє – Національний університет «Львівська політехніка»)
- Катерину Зінченко (Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця)

Грамотами в номінації «Оригінальність ідеї»:

- Софію Турович (Миколаївський національний аграрний університет)
- Вероніку Коберник (Уманський національний університет садівництва)

Грамотами в номінації «Креативність»:

- Марину Меркотан (Черкаський державний технологічний університет)
- Софію Михайлюк (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя)

Щиро вітаємо молодих науковців і бажаємо їм подальших наукових звершень!

Published on: 15-04-2024
Read also:
Від кадрових питань до закордонної практики здобувачів: плідно попрацювала вчена рада університету

25 квітня у залі засідань відбулося планове засідання вченої ради університету. Привітавши колег, що відсвяткували дні народження між засіданнями, вчена рада приступила до розгляду питань порядку денного. Першими розглянули кадрові питання. Кандидатури на присвоєння вчених звань та для обрання на посади представила вчена секретарка Наталія Мельни...

READ YOURSELF

Від кадрових питань до закордонної практики здобувачів: плідно попрацювала вчена рада університету 25 april 2024

Випускник факультету ГРТБ імені проф. В.Ф. Доценка – володар титулу «Кращий сомельє України 2025»!

Випускник факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка Ігор Постоянкін – переможець конкурсу «Кращий сомельє України 2025» від Асоціації сомельє України sommelierua.info. Ігор – Шеф-сомельє елітного київського ресторану Catch Seafood Restaurant, топовий професіонал і випускник спеціальності 241 «Готельно-рестор...

READ YOURSELF

Випускник факультету ГРТБ імені проф. В.Ф. Доценка – володар титулу «Кращий сомельє України 2025»! 26 february 2025

Визначено переможницю конкурсу в рамках програми ЕRАSМUS+

22 листопада 2023 року відбулося засідання конкурсної комісії в рамках програми ЕРАЗМУС+ 2023/2024 н. р. Мобільність має відбуватися в Щецинському університеті (Польща). До складу конкурсної комісії увійшли: проректор з наукової роботи Сергій Токарчук, директор Навчально-наукового інституту економіки i управління Олег Шеремет, його заступниця з на...

READ YOURSELF

Визначено переможницю конкурсу в рамках програми ЕRАSМUS+ 22 november 2023