Н У Х Т

В університеті розіграли Кубок ректора з КВН-2019

04 april 2019

В університеті розіграли Кубок ректора з КВН-2019

4 квітня заряд гарного настрою й бадьорості нашому колективові та гостям університету дарували команди Клубу Веселих НУХТівців, які вступили у запеклу боротьбу за Кубок ректора 2019 року.

На старт жартівливих перегонів вийшли команди «Цвет настроения» (Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С. Гулого, НН ІТІ), «Вихідний» (факультет автоматизації і комп’ютерних систем, АКС), «Станция метро «Под чаем» (факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, ГРТБ), «Пока молодой» (Навчально-науковий інститут харчових технологій, ННІ ХТ), «Дети маминой подруги» (Навчально-науковий інститут економіки і управління, ННІ ЕіУ) і минулорічний володар Кубку – «Лего» (факультет біотехнології та екологічного контролю, БТЕК).

Тема фестивалю-конкурсу була вільна. Команди змагалися у двох конкурсах – «Візитівка» й «Імпровізація». У першому, традиційному, вони демонстрували заготовлені сценічні образи й мініатюри, у другому, який складався з двох частин – фоторозминка й розминка із журі, мали швидко придумати підпис під фото, що демонструвалися на екрані, а потім відповісти на три питання (по одному від кожного члена журі). А журі підібралося неабияке – комічний дует «Бампер і Сус» та головний сценарист «Дизель-шоу» Дмитро Зеленов. Вони жартували не менш влучно і смішно, ніж команди та охоче підігравали командам у мініатюрах, артистично імпровізуючи.

А команди дарували відбірний гумор, від якого зал раз у раз заходився від реготу. Варто сказати, що підтримка від глядачів була просто шалена. Відчуваючи її, наші аси гумору, як то кажуть, були в ударі. Новий рік у дитячому садку, мати «застукала» дочку за палінням, диктант у початковій школі, кандидат від партії «Марвел», святкування Івана Купала у різних країнах, один із варіантів засідання Верховної Ради після виборів Президента – мініатюри від команди «Цвет настроения». Кастинг на конкурс «Містер і міс НУХТ», тарган-дзюдоїст, вахтерка напідпитку, подарунок для журі – брат… представила команда «Вихідний». Декомунізація назви станції метро «Петрівка», випадок у автошколі, екзамен на АКС (штучний інтелект дійшов і до нашого вишу), випадок у сім’ї – син зізнається батьку, що він – гей (фура з батями їхала…, батя, ти – прийомний), ці та інші мініатюри показала команда «Станция метро «Под чаем». Випадок на городі (у бабусі було три онука – два нормальних і один – пожежник), викладач казав, що нас відпустить раніше, але… нас не відпустило…, випадок у пісочниці – так жартувала команда «Пока молодой». Мілевського вигнали зі збірної по футболу, спонсор нашого виступу – тест на дебілізм, випадок у сім’ї (щоб зробити лебедя, потрібно думати, як лебідь…), якщо в Україні офіційно дозволили побиття у сім’ї (прейскурант люлей), хвилинка чорного гумору, хлопчик переплутав змагання («Мурка» на скрипці) – такими мініатюрами «пригощала» команда «Дети маминой подруги», у виступі якої взяв участь відповідальний за роботу зі студентами ННІ ЕіУ Олександр Тимченко. Що стало з минулим капітаном команди, актуальна проблема молоді, хлопці у гуртожитку (так далеко я у стосунках ще не заходив, ми її кидаємо), ви його не бачили, а він є; ні, не Ісус, трохи менше, Сус (це вже до журі), нічого, я яєчком покатаю, все пройде, самопочуття студентів різних курсів після Дня факультету – що не жарт, то влучний постріл у сміхові рецептори глядача від команди «Лего».

Імпровізаційний конкурс виявився не менш цікавим і смішним. Командам навіть не потрібні були 30 секунд на обдумування, вони буквально сипали жартами, вигадуючи підписи до фото та відповідаючи членам журі. У всіх команд було безліч варіантів і для фоторозминки і відповідей на питання «Якщо Президента обиратимуть на НСК «Олімпійський», то як обиратимуть мера Вишневого?», «Якщо ваш друг узяв у вас у борг у доларах, а віддати хоче у гривнях, що йому сказати?» і «Сус закінчив НУХТ з «червоним» дипломом, а тепер купує у «Новусі» сосиски за 6,55. Що в них?».

Поки журі виставляло оцінки, глядачів розважав суперфіналіст студентської «Ліги сміху» 2018 року, збірна команда НУХТ «Пудинг».

А далі виявилося, що дві команди набрали однакову кількість балів – «Дети маминой подруги» і «Лего». Щоб визначити переможця спільним рішенням команд, залу і журі було вирішено провести батл – журі запропонувало кінцівку фрази «… а ми віддаємо Кубок вам», а команди мали придумати дотепний її початок. І знову було по кілька смішних варіантів від кожної команди, й журі зізналося, що не може визначити кращу. Тому цьогорічним володарем Кубку ректора стали дві команди – першу половину року Кубок зберігатиметься у деканаті факультету біотехнології та екологічного контролю, другу – у дирекції Навчально-наукового інституту економіки і управління. На сцену піднялися декан факультету БТЕК Наталія Грегірчак і відповідальний за роботу зі студентами ННІ ЕіУ Олександр Тимченко. Разом із командами вони отримали з рук журі Кубок.

Зауважимо, що цього року редактором КВН НУХТ виступив наш випускник, чемпіон Києва з КВН 1997 року у складі команди «Гурмани» Костянтин Синьогуб. Команди й організатори заходу – Студентський центр патріотичного виховання та культурного розвитку висловлюють йому подяку за допомогу у підготовці фестивалю-конкурсу.

Вітаємо переможців і щиро дякуємо всім учасникам за подаровані прекрасний вечір, добірний гумор і гарний настрій! 

Published on: 04-04-2019
Read also:
Телевізійники звертаються по роз’яснення до фахівців НУХТ!

Знімальні групи українських телеканалів часто звертаються до викладачів і науковців нашого університету за роз’ясненнями чи коментарями стосовно харчових продуктів, їх якості, технологій виготовлення, термінів придатності, корисності тощо. 5 грудня доцентка кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Ірина Корецька була запрошена до сту...

READ YOURSELF

Телевізійники звертаються по роз’яснення до фахівців НУХТ! 08 december 2020

Як студенти-біотехнологи на «Єнамін» завітали

«Краще один раз побачити, ніж сто разів почути», – вирішили студенти групи БТ-3-3 і, у супроводі доцента кафедри біотехнології і мікробіології Вікторії Красінько вирушили до ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Єнамін». Справа в тому, що про «Єнамін» всі вони чули багато цікавого: і що організоване підприємство не так давно, у 1999 році, але вже зд...

READ YOURSELF

Як студенти-біотехнологи на «Єнамін» завітали 22 march 2019

Ректор університету відзвітував перед Конференцією трудового колективу

23 грудня 2021 року відбулася Конференція трудового колективу університету. Голова Конференції, перший проректор Володимир Яровий повідомив, що зареєструвався 91 делегат, а всього обраних делегатів 116, тож необхідний кворум є, і Конференція розпочала свою роботу. Першими відповідно до порядку денного розглянули зміни до складу вченої ради універ...

READ YOURSELF

Ректор університету відзвітував перед Конференцією трудового колективу 23 december 2021

Яскравий шлях до успіху бакалаврів-підприємців кафедри маркетингу

Завершення навчального року на кафедрі маркетингу супроводжується яскравими захистами дипломних робіт трьох спеціальностей. Протягом двох днів тривав захист випускників-підприємців. Відзначимо, що випускники цієї спеціальності, маючи глибокі фахові знання, демонстрували їх впевнено та надзвичайно переконливо, що вказує на їх повноцінну готовність д...

READ YOURSELF

Яскравий шлях до успіху бакалаврів-підприємців кафедри маркетингу 24 june 2019