Н У Х Т

Учасники гуртка мехатроніки та робототехніки представлятимуть Україну у фіналі хакатонів «#Green4Europe» у Німеччині

06 december 2021

Учасники гуртка мехатроніки та робототехніки представлятимуть Україну у фіналі хакатонів «#Green4Europe» у Німеччині

З 24 листопада по 1 грудня 2021 р. в онлайн-форматі в Україні, Грузії та Німеччині відбулася серія хакатонів «#Green4Europe» для країн східної Європи, мета яких – об’єднати майбутніх лідерів та амбітних змінотворців різних країн для втілення власних інноваційних ідей по вирішенню нагальних екологічних проблем.

Співорганізаторами хакатонів виступили ГО «Енергічна країна», берлінський технічний центр N3XTCODER, асоціація сталого розвитку Грузії та Міністерство освіти України.

Захід відбувався за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини в Грузії та в Україні. Партнером проєкту виступив холдинг TECHIIA, який активно впроваджує в Україні STEM-освіту під патронатом Міністерства цифрової трансформації України.

До участі в хакатонах організатори запросили розробників програмних продуктів, UX/UI дизайнерів, проєктних менеджерів, маркетологів, учених, підприємців, студентів тощо.

Усі бажаючі новатори мали змогу сформувати власні команди, розробити проєкти та представити свої рішення на оцінювання журі. Загальна кількість бажаючих поділитися своїми ідеями, за даними організаторів, складала близько 300 учасників.

Студенти гуртка мехатроніки та робототехніки Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого для участі в хакатонах сформували дві команди.

Перша команда у складі капітана Ярослава Войтюка, Єлизавети Меланіч – комунікаційного супроводу , Анни Харкевич – технічного супроводу, Марії Аліпатової – менеджера, Софії Бойко – аналітика, Олега Розумного – технічного супроводу, Вікторіії Ватилик – менеджера та координатора проекту, професора Миколи Якимчука розробила проєкт створення електронної системи аналізу та обліку перероблення використаних пластикових упаковок «Revolutionary changes in plastic sorting».

Друга команда в складі капітана Марії Аліпатової та координатора проекту, професора Миколи Якимчука запропонувала новий метод гібридного сонячного освітлення, заснованого на процесах генерації, концентрації та передачі сонячної енергії та створили проєкт «Hybrid solar illumination».

Актуальність проєктів наших здобувачів освіти відзначило журі конкурсу під час їх презентації та обговорення.

За результатами оцінювання проєкт «Hybrid solar illumination» посів третє місце серед проєктів України, а його автори будуть представляти Україну на фінальних змаганнях, які відбудуться 8 грудня у Німеччині.

Щиро вітаємо учасників гуртка мехатроніки та робототехніки із заслуженою перемогою та створенням власної історії досягнень і зичимо всім подальших здобутків! 

Published on: 06-12-2021
Read also:
Професор Університету Хоккайдо (Японія) прочитав лекцію студентам факультету біотехнології та екологічного контролю

Традиційно 14 грудня (за старим стилем – 1-го) в Україні вшановують пророка Наума. У цей день розпочиналися заняття у школах – після завершення сільськогосподарських робіт, у яких брали активну участь і дорослі, й діти. «У день Наума наука піде на ум», – глаголить давня приказка. Сьогодні студенти факультету біотехнології та екологічного контролю ...

READ YOURSELF

Професор Університету Хоккайдо (Японія) прочитав лекцію студентам факультету біотехнології та екологічного контролю 14 december 2018

Студенти-бакалаври кафедри технології молока і молочних продуктів взяли участь у LactalisHackathonUA2019

6 квітня студенти групи МО-4-2 взяли участь у першому всеукраїнському хакатоні, організованому представником молочної галузі – компанією «Lactalis» в Україні. Студенти у командах вирішували поставлені підприємствами завдання, брали участь у брейн-штормах і працювали над бізнес-кейсами. Під кінець заходу студенти презентували учасникам і топ-менед...

READ YOURSELF

Студенти-бакалаври кафедри технології молока і молочних продуктів взяли участь у LactalisHackathonUA2019 08 april 2019

Практика студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» у п’ятизірковому готелі «Hyatt Regency Kyiv»

Навчання на кафедрі готельно-ресторанної справи – це можливість проходження практики для студентів у найкращих готелях України, одним із яких є ПрАТ «Нові Інжинірингові Технології», п’ятизірковий готель «Хаятт Ріджинсі», м. Київ (Hyatt Regency Kyiv). У зв’язку з цим та для поглиблення подальшої співпраці між кафедрою і провідним підприємством доце...

READ YOURSELF

Практика студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» у п’ятизірковому готелі «Hyatt Regency Kyiv» 13 march 2019

Нові наукові ступені підкорили здобувачі кафедри обліку і аудиту

На кафедрі обліку і аудиту завершилися захисти дипломних робіт здобувачів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) ступенів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» денної і заочної форми навчання. До захисту були представлені дипломні роботи за сучасною тематикою, сформованою з урахуванням актуальних проблемних питань із обліку, аналі...

READ YOURSELF

Нові наукові ступені підкорили здобувачі кафедри обліку і аудиту 27 february 2019