Н У Х Т

Тренуємо навички менеджменту креативних індустрій

01 november 2021

Тренуємо навички менеджменту креативних індустрій

Наприкінці жовтня 13 здобувачів освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» 1-3 курсів і магістратури Навчально-наукового інституту економіки і управління стали стажерами на головній події молодіжної fashion-індустрії країни – Junior Fashion Week (JFW)2021 у КВЦ «Парковий».

Протягом 3-х днів майбутні ейчари тренували навички організації модних показів: забезпечували прийом-зустріч учасників і гостей, їх навігацію за локаціями і розсадження, допомагали командам брендів, відповідальними координаторами яких вони були, у вирішенні поточних питань і контролювали дотримання ними таймінгу, слідкували за черговістю дефіле, перебігом конференцій із цифровізації моди та іншими організаційними моментами, що передбачалися сценарієм. Дехто навіть спробував себе в ролі моделі на подіумі, як то магістрантка Анна Горлінська. 

Цьогоріч JFW був присвячений 30-річчю незалежності України. Символічним став стартовий показ автентичних національних костюмів із різних куточків країни «Ген-код: Берегиня», а також інклюзивний перформанс епатажного українського дизайнера Олексія Залевського з колекцією «НЕЗАЛЕЖНІ», в якому поряд із відомими спортсменами і акторами взяли участь люди з інвалідністю та воїни ООС. Ведучими заходу вже традиційно стали Григорій Решетнік і Марися Горобець.

Наші менеджери персоналу опинились у вирі подій: понад півтисячі моделей, покази 20 українських та іноземних дизайнерів, музичні виступи відомих артистів (гурти Kalush і Dacha Bracha, Анна Трінчер), виставки художніх інсталяцій, автограф-сесії, інтерактивні конференції. За їх власним твердженням, за зовнішньою бездоганністю світу моди та яскравим fashion-шоу насправді приховується титанічна праця і грамотний підхід організаторів JFW, а власне стажування дало змогу отримати навики командної роботи і тайм-менеджменту, розвинути комунікаційні здібності і стресостійкість, адже жодний модний показ не обходиться без форс-мажорів, старанно прихованих за лаштунками.

Зауважимо, що JFW відбувся із дотриманням усіх карантинних обмежень до відвідувачів і задіяних осіб, а також правил безпеки при проведенні масових заходів в умовах пандемії COVID-19.

Кафедра економіки праці та менеджменту вдячна фундаторці Junior Fashion Week, пані Наталії Коваленко за вже вкотре надану можливість здобувачам освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» долучитися до професійної команди її проєкту, а наші здобувачі – за шалений досвід у сфері менеджменту креативних індустрій і неймовірні враження.

Published on: 01-11-2021
Read also:
Про організацію навчального процесу в університеті з 26 жовтня 2020 р.

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 жовтня 2020 року м. Київ з 26 жовтня 2020 року віднесене до території, на якій установлений «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. В університеті продовжується навчання в дистанційному режимі для всіх видів занять.

READ YOURSELF

Про організацію навчального процесу в університеті з 26 жовтня 2020 р. 23 october 2020

Практика на фармацевтичному флагмані АТ «Фармак» – унікальний досвід для магістрантів-біотехнологів

Для магістрантів-біотехнологів другого року навчання Анни Моцар та Анни Мартинюк проходження практики на підприємстві АТ «Фармак», яке на сьогодні є лідером вітчизняного фармацевтичного ринку та однією з найбільш інноваційних компаній України, стало найкращим шансом показати свої навички, отримані під час навчання. Після проходження інструктажу з ...

READ YOURSELF

Практика на фармацевтичному флагмані АТ «Фармак» – унікальний досвід для магістрантів-біотехнологів 15 october 2019

Наші студенти долучаються до міжнародних молодіжних ініціатив

Студентка Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Марія Аліпатова взяла участь у молодіжній програмі літнього університету «European spirits». Учасниками цього обміну стали студенти із Італії, Іспанії, Нідерландів, Естонії, Туреччини, України, Болгарії, Британії та Росії. Студентам була надана можливість потрапити...

READ YOURSELF

Наші студенти долучаються до міжнародних молодіжних ініціатив 16 september 2019

Зі стратегіями для продуктивного вивчення ділової англійської у сучасному бізнес-середовищі знайомилися наші викладачі

Масштабний захід під назвою «Welcome to the future of learning» у Києві днями провів Міжнародний освітньо-методичний центр Dinternal Education і Pearson. Із метою ознайомлення зі сучасними методиками викладання англійської мови у світі викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування Олена Галинська, Галина Лук’янець і Надія Шерстюк відвід...

READ YOURSELF

Зі стратегіями для продуктивного вивчення ділової англійської у сучасному бізнес-середовищі знайомилися наші викладачі 03 june 2019