Н У Х Т

Солідарність із Україною та українськими університетами висловлюють іноземні партнери

02 march 2022

Солідарність із Україною та українськими університетами висловлюють іноземні партнери

Університет м. Ґайзенгайм:

Президент університету м. Ґайзенгайм, професор Ганс Райнер Шультц глибоко вражений і стривожений масштабами російської агресії в Україні й звертається зі словами підтримки:

«Ми висловлюємо безмірну солідарність людям, яких торкнулася ця війна, нашим українським колегам, студентам, їхнім рідним та близьким.

Ми хвилюємося за студентів і співробітників українських університетів-партнерів на найбільш постраждалих територіях – у Києві (Національний університет харчових технологій, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка) та Одесі (Одеській національній академії харчових технологій). А також за колег у Національному університеті «Львівська політехніка» та в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, з якими ми протягом минулих років налагодили зв'язки.»

Університет м. Ґайзенгайм планує продовжувати співпрацю із українськими партнерами в рамках спільних наукових проєктів і програм студентського обміну, а також й надалі брати активну участь у мирному створенні міжнародних об'єднань студентів, викладачів і дослідників із усього світу.

Щецинський університет:

Шановні коледжі та партнери!

Від імені всієї академічної спільноти Щецинського університету ми хочемо висловити глибоку стурбованість нещодавнім вторгненням в Україну.

Зв’язок між Польщею та Україною зміцнився за останні роки завдяки багатьом українцям, які живуть у Польщі та є цінними членами нашого суспільства. Багато студентів і науковців Щецинського університету є громадянами України. Тому для нас не лише політичний, а й особистий шок – спостерігати за нападами на Україну.

Ми солідарні з усім українським народом і в єдності з вами як нашими шанованими академічними партнерами. Ми прагнемо співпрацювати з українськими університетами і можемо запевнити вас, що Щецинський університет приєднається до ініціатив, які підтримують академічні установи, їхніх студентів і співробітників у майбутньому.

Жителі Щецина стоять за суверенітет і незалежність України, а Польща готова підтримати тих, хто бажає шукати притулку.

Сподіваємося, що ця трагічна ситуація скоро закінчиться, а до тих пір ви всі залишаєтеся в наших думках.

Органи влади Щецинського університету

Університет Миколаса Ромеріса:

Шановні представники української академічної спільноти!

Від імені академічної спільноти Університету Миколаса Ромеріса (МРУ, Вільнюс, Литва) я хотів би висловити нашу рішучу підтримку народу України, який бореться за свою Незалежну державу та право жити у свободі, демократії та мирі.

Академічна спільнота Університету Миколи Ромеріса висловлює свою солідарність з українською академічною спільнотою та вірить, що об’єднання дасть надію та силу у боротьбі за свободу.

Висловлюючи нашу підтримку українському народу та активно реагуючи на останні події, МРУ підготував план заходів підтримки, який включає заходи гуманітарної, правової та іншої допомоги як для українців, які навчаються в університеті, так і для всієї академічної спільноти України. MРУ готовий оперативно шукати різноманітні шляхи підтримки українських наукових спільнот у міжнародному просторі та надавати оперативну допомогу, у разі потреби, притулок чи підтримку.

Активізовані заходи гуманітарної, правової та інших видів допомоги для українців, які навчаються в МРУ, а також для партнерів в Україні. Детальніше: https://www.mruni.eu/uk/news/mru-to-provide-support -українським-студентам-академікам/

Наші заходи підтримки:

Представників академічної спільноти та їхніх сімей за потребою розмістять у гуртожитках МРУ у Вільнюсі та Каунасі – уже заплановано та підготовлено 100 кімнат на 290 місць.

Викладачі та члени їх сімей зможуть продовжувати працювати віддалено, перебуваючи в Литві – університет надасть тимчасовий комп’ютерний простір.

Студенти українських вишів, які прибули до Литви, зможуть продовжити навчання в захищеному середовищі MРУ, якщо навчання у них організовано дистанційно.

МРУ готовий запропонувати безкоштовне навчання та тимчасову матеріальну допомогу громадянам України, навчання яких уже припинено або для яких стане неможливим здобуття вищої освіти в Україні. Для вступу до MРУ, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною поштою study@mruni.eu або за номером телефону +370 5 271 4674.

Громадяни України, які не можуть продовжити навчання в університетах країни, можуть зв’язатися з Центром академічної роботи МРУ на електронну адресу arc@mruni.eu щодо можливості продовження навчання в МРУ через процедуру переведення кредитів здобутих в українських вишах.

Через можливі фінансові труднощі для існуючих студентів MРУ з України, плата за навчання/проживання може бути відтермінована на 3 місяці.

Можливість забезпечити транспортування до кампусу MРУ від литовсько-польського кордону.

Психологи, які працюють в університеті, готові надати послуги всім членам академічної спільноти.

Якщо у вас виникли питання щодо проживання, транспорту, будь ласка, зв’яжіться з нами за цим номером телефону або WhatsApp +370 659 732 82 (будні та вихідні).

МИ ЗА УКРАЇНУ!

Інга Жаленієне,
ректорка

Published on: 03-03-2022
Read also:
Тривають вступні перегони до магістратури

В університеті тривають вступні випробування до магістратури денної і заочної форм навчання. 2 липня єдиний вступний іспит з іноземної мови здали вступники до магістратури за спеціальностями «Економіка», «Журналістика», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та бір...

READ YOURSELF

Тривають вступні перегони до магістратури 05 july 2019

Відзнака від WPO – черговий здобуток нашої магістрантки

Скарбничка нагород кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв поповнилася ще однією відзнакою – Certificate of Recognition WPO, який магістрантка Ольга Степанова отримала за свою розробку конструкції та технології виготовлення картонної упаковки  для стаканчиків із йогуртом з навчальною функцією (наукова керівниця – доцентка каф...

READ YOURSELF

Відзнака від WPO – черговий здобуток нашої магістрантки 09 february 2023

Спортивний тріумф студента спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

Березень – місяць спортивних перемог для студента 1 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» нашого університету Євгена Горкуна, міжнародного чемпіона з карате. Євген 9 березня брав участь у Чемпіонаті міста Києва з Фунакоші Шотокан Карате (FSКА), 3 березня – у Чемпіонаті міста Києва з рукопашного бою, 22-24 березня – у Чемпіонаті Укра...

READ YOURSELF

Спортивний тріумф студента спеціальності «Готельно-ресторанна справа» 28 march 2019

Нові горизонти міжнародної співпраці відкриває кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції

За результатами партнерства кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції зі стейкхолдерами готельно-ресторанного господарства Болгарії влітку цього року 13 студентів проходили практику у закладах ресторанного господарства при 5-зірковому готелі «Hotel Riu Palace Sunny Beach» на курорті Сонячний Берег. Підведені підсумки проходження цієї ...

READ YOURSELF

Нові горизонти міжнародної співпраці відкриває кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції 07 november 2019