Н У Х Т

Серед баз практик четвертокурсників-біотехнологів не лише фармацевтичні, а й провідні харчові підприємства

05 february 2019

Серед баз практик четвертокурсників-біотехнологів не лише фармацевтичні, а й провідні харчові підприємства

Четвертокурсники продовжують закріплювати знання, здобуті на кафедрі біотехнології і мікробіології на технологічній та переддипломній практиці. Адже практика – це закріплення студентами навичок і знань, та є складовою частиною захисту диплому.

Студенти-біотехнологи мають можливість проходити технологічну та переддипломну практику не лише на фармацевтичних заводах, а й на провідних підприємствах харчової промисловості України. Ось і Вікторія Світлична, Олександр Пазюк, Олександр Сухоставський, Віталій Басанець, Маргарита Маркович і Софія Процюк обрали для проходження практики ПрАТ «Київський маргариновий завод», який випускає маргаринову та майонезну продукцію і надає послуги по переробленню олії.

Київський маргариновий завод був створений у 1949 році, а нині – це одне з провідних підприємств олієжирової галузі з потужністю виробництва рафінованої олії 64,8 тис. тон на рік. Також завод виробляє 48,6 тис. тон маргаринової і 7,9 тис. тон майонезної продукції і постійно розширює асортимент продукції та підтримує її високу якість, що забезпечує хорошу репутацію у споживачів.

На підприємстві наших практикантів привітно зустріла директор з управління персоналом Наталія Боровик. Вона пояснила план проходження практики, після чого студенти вирушили знайомитися з роботою заводу. Головний технолог підприємства докладно розповів і продемонстрував роботу усіх ланок – студенти побачили, як працює обладнання, яке вони малювали на своїх апаратурних схемах, дізналися, як полегшує роботу систем автоматизація всіх операцій на виробництві, побували у лабораторіях, де щодня перевіряється якість продукції. Практикантам продемонстрували, як виготовляються маргаринова продукція, гірчиця, олія та майонези в різних упаковках.

Майбутні фахівці пересвідчилися – якість продукції «Олком» завжди відповідає своєму часу. Незважаючи на те, що компанію не можна назвати молодою, її виробництво постійно переоснащується відповідно до останніх тенденцій ринку.

Побачивши, все те, що вивчали в університеті наяву – як працює обладнання, як організоване виробництво, студенти не приховували емоцій. Тепер вони зі впевненістю заявляють, що це перевірена та якісна продукція, й «Олком» – буде їх STYLE життя.

Published on: 05-02-2019
Read also:
Акредитація в сфері підготовки фахівців з автоматизації, як запорука успіху в майбутньому

Важливою подією в житті нашого університету і, зокрема кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління став початок вкрай важливої та надзвичайно необхідної процедури сучасного становлення освітнього процесу України – акредитації освітньо-професійної програми «Інтелектуальні комп’ютерні системи керування»  спеціальності 151 «Автоматизація та...

READ YOURSELF

Акредитація в сфері підготовки фахівців з автоматизації, як запорука успіху в майбутньому 23 january 2019

Отримані в університеті знання завжди знадобляться на практиці

Після закінчення I навчального семестру студенти-біотехнологи IV курсу обирали для себе місце практики, де вони зможуть детальніше ознайомитись із підприємством і закріпити отриманий багаж знань, побачивши і поєднавши в єдине ціле все те, що так довго вивчалось. Мар’яна Адаменко, Юрій Білецький, Назар Видасов і Марія Журавльова обрали для себе одн...

READ YOURSELF

Отримані в університеті знання завжди знадобляться на практиці 06 february 2019

Іноземні слухачі Підготовчого відділення НУХТ зробили лабораторну роботу на кафедрі фізики

У нашому університеті навчаються студенти з різних країн близького й дальнього зарубіжжя. А їх вступу до лав студентства передує навчання на підготовчих курсах Підготовчого відділення НУХТ. Там вони опановують українську мову, там же отримують перше уявлення про наш навчальний заклад, його освітні пропозиції, структуру, знайомляться з нашими виклад...

READ YOURSELF

Іноземні слухачі Підготовчого відділення НУХТ зробили лабораторну роботу на кафедрі фізики 25 january 2019

Зимова практика першокурсників спеціальності «Туризм»

З 14 по 20 січня студенти І курсу груп ТУ-1-10, 1-11, 1-12а спеціальності 242 «Туризм» проходили практику в Карпатах (с. Верхній Студений), де новачки гірськолижного спорту опановували на місцевих схилах техніку катання на лижах і сноубордах та не забували про веселі спуски на «тарілках» і санчатах, гру у сніжки. Першого ж дня студенти побували бі...

READ YOURSELF

Зимова практика першокурсників спеціальності «Туризм» 21 january 2019