Н У Х Т

Серед баз практик четвертокурсників-біотехнологів не лише фармацевтичні, а й провідні харчові підприємства

05 february 2019

Серед баз практик четвертокурсників-біотехнологів не лише фармацевтичні, а й провідні харчові підприємства

Четвертокурсники продовжують закріплювати знання, здобуті на кафедрі біотехнології і мікробіології на технологічній та переддипломній практиці. Адже практика – це закріплення студентами навичок і знань, та є складовою частиною захисту диплому.

Студенти-біотехнологи мають можливість проходити технологічну та переддипломну практику не лише на фармацевтичних заводах, а й на провідних підприємствах харчової промисловості України. Ось і Вікторія Світлична, Олександр Пазюк, Олександр Сухоставський, Віталій Басанець, Маргарита Маркович і Софія Процюк обрали для проходження практики ПрАТ «Київський маргариновий завод», який випускає маргаринову та майонезну продукцію і надає послуги по переробленню олії.

Київський маргариновий завод був створений у 1949 році, а нині – це одне з провідних підприємств олієжирової галузі з потужністю виробництва рафінованої олії 64,8 тис. тон на рік. Також завод виробляє 48,6 тис. тон маргаринової і 7,9 тис. тон майонезної продукції і постійно розширює асортимент продукції та підтримує її високу якість, що забезпечує хорошу репутацію у споживачів.

На підприємстві наших практикантів привітно зустріла директор з управління персоналом Наталія Боровик. Вона пояснила план проходження практики, після чого студенти вирушили знайомитися з роботою заводу. Головний технолог підприємства докладно розповів і продемонстрував роботу усіх ланок – студенти побачили, як працює обладнання, яке вони малювали на своїх апаратурних схемах, дізналися, як полегшує роботу систем автоматизація всіх операцій на виробництві, побували у лабораторіях, де щодня перевіряється якість продукції. Практикантам продемонстрували, як виготовляються маргаринова продукція, гірчиця, олія та майонези в різних упаковках.

Майбутні фахівці пересвідчилися – якість продукції «Олком» завжди відповідає своєму часу. Незважаючи на те, що компанію не можна назвати молодою, її виробництво постійно переоснащується відповідно до останніх тенденцій ринку.

Побачивши, все те, що вивчали в університеті наяву – як працює обладнання, як організоване виробництво, студенти не приховували емоцій. Тепер вони зі впевненістю заявляють, що це перевірена та якісна продукція, й «Олком» – буде їх STYLE життя.

Published on: 05-02-2019
Read also:
Розпочала роботу Міжнародна Весняна Школа «Європейські виміри сталого розвитку»

23 квітня 2019 року розпочала роботу Міжнародна Весняна Школа «Європейські виміри сталого розвитку» в рамках проекту програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+Жан Моне Кафедра FoodPro (#587488-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-CHAIR) та Жан Моне Модуль EcoPro (# 574796-EPP-1-2016-1-UA-EPPJMO-MODULE). З вітальним словом виступили проректор з наукової роботи НУХТ О...

READ YOURSELF

Розпочала роботу Міжнародна Весняна Школа «Європейські виміри сталого розвитку» 24 april 2019

Вчена рада університету проаналізувала підсумки зимової сесії та дистанційного навчання

28 лютого вчена рада університету зібралася на планове засідання. Голова ради, ректор Анатолій Українець традиційно розпочав його з вітань членів ради, що відсвяткували свої дні народження між засіданнями, та вручення відзнак. Нагрудний знак «За академічні заслуги» був вручений завідувачу кафедри технології зберігання і переробки зерна Олегу Шапов...

READ YOURSELF

Вчена рада університету проаналізувала підсумки зимової сесії та дистанційного навчання 28 february 2019

Фінішували захисти кваліфікаційних магістерських робіт на кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства

На кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства завершилися захисти кваліфікаційних робіт магістрів денної та заочної форм навчання. Представлені для публічного захисту магістерські роботи були не тільки цікавими по змісту, а також і у практичному сенсі. Кожна з них обов’язково містила сукупність актуальних результатів і нових наукових п...

READ YOURSELF

Фінішували захисти кваліфікаційних магістерських робіт на кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства 22 february 2019