Н У Х Т

Наукова робота «кипить»: біотехівці підводять підсумки останніх місяців

16 june 2020

Наукова робота «кипить»: біотехівці підводять підсумки останніх місяців

Мабуть, кожний, хто знає, якою важкою працею даються усі нагороди та здобутки, любить себе похвалити. І це – цілком нормально. У сучасному темпі життя, треба вміти зупинитися, підвести підсумки, ну і, звичайно, винагородити себе – супер-калорійним тортом чи простим «я – молодець»! Хоча, у даному випадку варто сказати «вони – молодці», і йдеться тут про учасників наукового гуртка «Biotech» кафедри біотехнології і мікробіології, які, не зважаючи на карантин, встигають не тільки вчитися на «відмінно», а ще й брати участь у конференціях. І цілком заслужено можуть похизуватися і точно себе похвалити за опубліковані тези, до написання яких взялися не тільки вже досвідчені аспіранти, магістранти і студенти 4-го курсу, а також і нове покоління біотехівців – студенти 3-го курсу.

Зокрема, результати роботи наймолодших науковців Олени Бахтій, Дар’ї Жалюк і Валентини Жданюк разом із матеріалами інших членів гуртка опубліковані у збірниках тез IIІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених і спеціалістів «Селекція, генетика та технологія вирощування сільськогосподарських культур», ХІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Біотехнологія ХХІ століття» та «Перспективні матеріали та інноваційні технології: біотехнологія, прикладна хімія та екологія».

Опубліковані результати науково-дослідної роботи молодих науковців і у збірнику конференції «Інноваційні технології та підвищення ефективності виробництва харчових продуктів», де свою роботу представила Анна Зварич; матеріалах конференцій «Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених «Родзинка – 2020», «Молодь і поступ біології», «Від експериментальної та клінічної патофізіології до досягнень сучасної медицини і фармації». У збірниках вказаних конференцій опубліковані роботи здобувачів кафедри біотехнології і мікробіології, магістрів Юлії Лазюки, Марини Ярош, Катерини Солошенко, Назара Видасова та інших.

Звичайно, усі ці публікації не були б можливі без наукових наставників, викладачів кафедри Тетяни Пирог, Оксани Скроцької, Світлани Тетеріної, Вікторії Красінько, Наталії Грегірчак, які встигали, як мотивувати студентів на їх написання, так і редагувати написані праці.

Тож, підсумовуючи, з гордістю можна сказати: усі вони – молодці!

Published on: 16-06-2020
Read also:
Ще два аспіранти кафедри технології хлібопекарських та кондитерських виробів успішно захистили дисертації

На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.06 відбулися захисти дисертаційних робіт аспірантів кафедри технології хлібопекарських та кондитерських виробів Есьми Халікової і Юлії Звягінцевої-Семенець. Дисертаційна робота Есьми Халікової «Забезпечення тривалості зберігання хлібобулочних виробів з пшеничного борошна застосуванням комплексних п...

READ YOURSELF

Ще два аспіранти кафедри технології хлібопекарських та кондитерських виробів успішно захистили дисертації 01 february 2019

Солідарність із Україною та українськими університетами висловлюють іноземні партнери

Університет м. Ґайзенгайм: Президент університету м. Ґайзенгайм, професор Ганс Райнер Шультц глибоко вражений і стривожений масштабами російської агресії в Україні й звертається зі словами підтримки: «Ми висловлюємо безмірну солідарність людям, яких торкнулася ця війна, нашим українським колегам, студентам, їхнім рідним та близьким. Ми хвилюємос...

READ YOURSELF

Солідарність із Україною та українськими університетами висловлюють іноземні партнери 02 march 2022

Оздоровче харчування – основа співпраці медицини та харчових технологій

Дедалі тіснішою стає співпраця нашого університету з медичними закладами та установами, набуває нових форм, нового контенту, нового звучання. Адже, незважаючи на різні сфери нашої діяльності, і у медиків, і у харчовиків мета одна – здоров’я кожного нашого громадянина, здоров’я української нації. До цієї мети ми йдемо різними шляхами: медики лікуют...

READ YOURSELF

Оздоровче харчування – основа співпраці медицини та харчових технологій 08 april 2024

Плани майбутнього кафедри мехатроніки та пакувальної техніки

У рамках профорієнтаційної роботи з майбутніми вступниками, за підтримки директора Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. І.С.Гулого Сергія Блаженка кафедра мехатроніки та пакувальної техніки успішно провела семінар «Мехатроніка і пневмоавтоматика сьогодні». Ініціатором та модератором зустрічі виступила завідувачка кафедри Людмила К...

READ YOURSELF

Плани майбутнього кафедри мехатроніки та пакувальної техніки 20 february 2023