Н У Х Т

«Ух ти» та «Ой» на біологічному тренінгу в НУХТ

04 february 2019

«Ух ти» та «Ой» на біологічному тренінгу в НУХТ

Лютий традиційно вважається найбільш сумним місяцем зимового періоду, однак кафедра біотехнології і мікробіології НУХТ докорінно змінює ці застарілі поняття. Досить похмурий, зважаючи на погоду, день 2 лютого був ознаменований яскравою новинкою для майбутніх вступників – біологічним тренінгом, котрий не лише є цікавим і пізнавальним, але й допомагає якомога краще підготуватися випускникам шкіл до участі у Всеукраїнській олімпіаді НУХТ з біології та успішного складання ЗНО.

Творцем цього неймовірного дійства, організованого за сприяння деканату факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК), є доцент кафедри Вікторія Красінько, а допомагали їй в організаційних питаннях та спілкуванні зі школярами асистент Тетяна Белемець і молодші тренери – студенти-біотехнологи 3-го курсу Аліна Кернер, Світлана Бондарук, Анастасія Середа, Юлія Лазюка, Владислава Ткачова та Анастасія Царьова.

Першопроходцями-учасниками тренінгу стали учні випускних класів школи хіміко-біологічного профілю №215 м. Києва, школи №22 м. Біла Церква, Дніпровського технічного ліцею (м. Київ), а також цьогорічні випускники коледжів: Коледжу ресторанного господарства НУХТ (м. Київ) та ДНЗ «Згурівський професійний ліцей».

У ході тренінгу Вікторія Красінько розповіла учням про рівні організації життя та продемонструвала кожний із них наочно, детально пояснила хімічний склад клітини й разом зі студентами допомогла допитливим учням провести експериментальне дослідження ферментів у клітинах тварин і рослин. Після закінчення ряду експериментів, які виявилися дуже пізнавальними для школярів, вони розподілилися на команди «Ух ти» та «Ой» і, вже потоваришувавши, почали гру-змагання на краще засвоєння матеріалу тренінгу. Відсвяткували ж перемогу «дружби» солодким фуршетом усі разом.

Загалом, проведене вперше таке унікальне в університетській практиці дійство, як біологічний тренінг на кафедрі біотехнології і мікробіології у НУХТ, відбулося у позитивній, зацікавленій та приємній атмосфері. Із нетерпінням чекаємо учасників тренінгу у лавах студентів факультету БТЕК і запрошуємо учасників, їх вчителів, батьків і друзів у найближчому майбутньому на екскурсії та нові майстер-класи цієї весни!

Published on: 04-02-2019
Read also:
Якість освіти обговорили на кафедрі міжнародної економіки

Тема Другого Всеукраїнського конкурсу «Якість освіти очима здобувача освіти» – дуже актуальна і важлива, особливо зараз, в умовах воєнного часу. Це підтвердили переможці-доповідачі круглого столу за підсумками конкурсу з різних регіонів нашої країни. Зауважимо, що деякі учасники вже вдруге взяли участь у конкурсі. Були чудові доповіді, цікаві запи...

READ YOURSELF

Якість освіти обговорили на кафедрі міжнародної економіки 15 november 2024

Наша студентка перемогла в конкурсі «Упаковка майбутнього»!

Днями відбулося засідання журі XXVІІ конкурсів «Українська зірка упаковки», «Українська етикетка» та «Упаковка майбутнього», організованих Клубом пакувальників за інформаційної підтримки журналу «Упаковка» та підтримки компаній «Флексорес», «Гуалапак Україна», «Компанія «Юнівест маркетинг», представництва Windmöller&Hölscher в Україні, Українсь...

READ YOURSELF

Наша студентка перемогла в конкурсі «Упаковка майбутнього»! 02 april 2025

Вітання від Профкому співробітників НУХТ

Вітаємо всіх співробітників НУХТ із прийдешніми Новим роком і Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб він як тільки-но переступить поріг вашого дому, перетворив усе на казку. Бажаємо вам нового щастя, нового достатку, злагоди, усмішок, радості, успіхів! А старими нехай залишаються лише родина, кохані і друзі!                                              ...

READ YOURSELF

Вітання від Профкому співробітників НУХТ 31 december 2020