Н У Х Т

У НУХТ визначили переможців Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Харчові технології» серед студентів освітнього рівня «молодший спеціаліст»

27 may 2019

У НУХТ визначили переможців Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Харчові технології» серед студентів освітнього рівня «молодший спеціаліст»

23-24 травня на базі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Харчові технології» (спеціалізація «Виробництво харчової продукції») серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку за освітнім рівнем «молодший спеціаліст». Захід проводився за підтримки Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ.

Для участі у Олімпіаді до університету завітали 28 студентів із 17 освітніх закладів. Під час реєстрації кожний гість отримав буклети з інформацією про кафедру і факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу та інформаційні листівки з розкладом заходів. Всі бажаючі були запрошені на екскурсію університетом.

Під час урочистого відкриття ІІ-го етапу Олімпіади, що відбулося 24 травня, учасників привітали голова журі – завідувач кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції НУХТ, к.т.н., доцент Олександра Нєміріч і члени журі – к.т.н., доцент кафедри технології ресторанного і оздоровчого харчування Одеської національної академії харчових технологій Алла Салавеліс, голова циклової комісії харчових технологій Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ Ганна Пйонтко, голова циклової комісії технологічних дисциплін ДВНЗ «Рівенський коледж економіки та бізнесу» Анна Сухецька та викладач спецдисциплін Вінницького торгово-економічного коледжу КНТЕУ Марина Бондар. Члени журі побажали конкурсантам успіхів і роздали завдання, на виконання яких студентам були надані три години.

Після написання робіт журі визначило переможців:

І місце посіла Оксана Шевчук (Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ)
ІІ місце розділили Юлія Кіщенко (Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ) та Ольга Швечкова (Рівненський коледж економіки та бізнесу)
ІІІ місце вибороли Ірина Ніколенко (Маріупольський коледж Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського), Максим Головатенко (Криворізький коледж економіки та управління ДВНЗ КНЕУ ім.В.Гетьмана) та Іван Мартиненко (Коледж ресторанного господарства НУХТ).

Крім того, всі студенти були нагороджені грамотами за участь у Олімпіаді, а окремі роботи відзначені грамотами за креативні ідеї, за нестандартне мислення, за глибокі теоретичні знання, за творчий підхід у вирішенні завдань тощо.

Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції щиро вітає учасників і переможців Олімпіади і бажає їм творчого натхнення, а також успіхів у подальшій науковій і професійній діяльності!

Published on: 27-05-2019
Read also:
Отримані в університеті знання завжди знадобляться на практиці

Після закінчення I навчального семестру студенти-біотехнологи IV курсу обирали для себе місце практики, де вони зможуть детальніше ознайомитись із підприємством і закріпити отриманий багаж знань, побачивши і поєднавши в єдине ціле все те, що так довго вивчалось. Мар’яна Адаменко, Юрій Білецький, Назар Видасов і Марія Журавльова обрали для себе одн...

READ YOURSELF

Отримані в університеті знання завжди знадобляться на практиці 06 february 2019

Заняття студентського науково-дослідного гуртка «Мехатроніка та робототехніка» відбулося в навчальному центрі компанії «Фесто»

У новому році на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки продовжив роботу студентський науково-дослідний гурток «Мехатроніка та робототехніка» під керівництвом професора Миколи Якимчука та асистента Ольги Горчакової. Перше заняття гуртка відбулося в навчальному центрі компанії «Фесто» на новітніх мехатронних модулях, які компанія завезла в Укра...

READ YOURSELF

Заняття студентського науково-дослідного гуртка «Мехатроніка та робототехніка» відбулося в навчальному центрі компанії «Фесто» 28 january 2020

Проблеми біодоступності та біоеквівалентності лікарських препаратів роз’яснила магістрам-біотехнологам фахівець корпорації «Артеріум»

Магістри першого року навчання, що навчаються за спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія», задалися питаннями, який «життєвий шлях» проходить та чи інша таблетка, спрей для носа чи бризкалка для горла або ж вакцина, антибіотик чи будь-який інший лікарський препарат, який ми купуємо в аптеці і вживаємо; як лікарський препарат потрапляє на прилавк...

READ YOURSELF

Проблеми біодоступності та біоеквівалентності лікарських препаратів роз’яснила магістрам-біотехнологам фахівець корпорації «Артеріум» 12 march 2019

Нова перемога: здобувачка НУХТ перемогла у престижному міжнародному конкурсі

Вперше представниця молодого покоління українських пакувальників взяла участь і здобула перемогу у престижному міжнародному конкурсі German Packaging Award 2022. Неймовірно пишаємося, що нею стала здобувачка освіти Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого нашого університету Ольга Степанова, яка представила у категор...

READ YOURSELF

Нова перемога: здобувачка НУХТ перемогла у престижному міжнародному конкурсі 26 august 2022