Н У Х Т

Наша студентка – переможець ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології

15 april 2019

Наша студентка – переможець ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології

10-12 квітня 2019 р. на базі кафедри біотехнології і мікробіології відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології. Цьогорічна Олімпіада мала особливий статус, оскільки її проведення було присвячено знаменній події – 135-річчю заснування нашого університету.

Учасниками ІІ туру були 50 найталановитіших студентів-біотехнологів із 15 вищих навчальних закладів України, при цьому 7 із них брали участь в олімпіаді поза конкурсом.

Після напруженого трьохгодинного марафону написання олімпіадних завдань учасники встигли відпочити на екскурсіях до ПАТ «Фармак», ПрАТ «Індар» та Водно-інформаційного центру. Тому 12 квітня на урочисту церемонію нагородження студенти прийшли з гарним настроєм та в очікуванні перемоги.

Привітав учасників проректор з наукової роботи НУХТ Олександр Шевченко. Він побажав усім творчого натхнення та наголосив, що усі студенти є переможцями, адже саме випускники-біотехнологи займають керівні посади на багатьох підприємствах України.

З привітальним словом виступили декан факультету біотехнології та екологічного контролю Наталя Грегірчак і завідувач кафедри біотехнології і мікробіології Тетяна Пирог. Вони акцентували, що біотехнологія – це дуже велика й важлива сфера людської діяльності, яка визначає нині науково-технічний прогрес, а біотехнологів без перебільшення можна назвати технологами третього тисячоліття.

Від членів журі взяв слово завідувач кафедри біотехнології Національного фармацевтичного університету Леонід Стрельников, який подякував нашому університету за організацію та проведення ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з біотехнології. Він наголосив, що організаторам вдалось вкотре створити свято науки для викладачів і студентів із різних регіонів України.

Перед учасниками виступив менеджер проектів Всеукраїнської освітньої платформи «Сходи в Майбутнє» Андрій Мірошниченко. Завдання даної організації полягає у допомозі студентам реалізувати свої знання на практиці. Адже платформа створена, щоб поєднувати знання та навички і спільними зусиллями рухатися сходами майбутнього.

Спонсором цьогорічної Олімпіади виступала одна зі сучасних фармацевтичних компаній України ПАТ «Фармак». Представники компанії – фахівці з підбору та адаптації відділу управління персоналом Лілія Оропай і Ганна Хоменко, фахівець з комунікацій Ольга Дивнич привітали учасників Олімпіади та наголосили на необхідності проведення подібних заходів. Вони підкреслили, що компанія «Фармак», як драйвер фармацевтичної галузі, відчуває відповідальність за майбутнє студентів і майбутнє країни загалом. Компанія співпрацює з профільними вищими навчальними закладами та підтримує студентські олімпіади по всій країні.

І ось настала черга офіційного нагородження. В особистому заліку переможцями стали п’ять студентів. Диплом І ступеня отримала студентка 3 курсу кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ Юлія Лазюка. Дипломами ІІ ступеня були нагороджені студенти Андрій Лехан (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського») та Анастасія Обрадович (Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича). Дипломи ІІІ ступеня вибороли студенти Олександр Сурков (Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет», м. Дніпро) та Анна Українська (Національний авіаційний університет, м. Київ). Спонсори олімпіади презентували переможцям цінні призи – планшети.

Команди учасників отримали корисні та пам’ятні призи – підручники авторства колективу кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ, а студенти, які посіли заохочувальні четверті та п’яті місця отримали від організаторів USB-флеш-накопичувачі.

Кафедра біотехнології і мікробіології дуже вдячна спонсору – ПАТ «Фармак» за співпрацю, вагомий внесок у практичну підготовку висококваліфікованих фахівців з фармацевтичної біотехнології та допомогу в організації й проведенні ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів!

Published on: 15-04-2019
Read also:
Усі нюанси роботи з міжнародними наукометричними базами з’ясував доцент кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції

Компанія «Clarivate Analytics» проводила онлайн-семінари, присвячені роботі з міжнародними наукометричними базами. Одним зі слухачів семінарів став доцент кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олег Кузьмін, який взяв участь у 6-ти вебінарах: серії «Web of Science: система навігації в світі наукових публікацій»: - Інформаційна пла...

READ YOURSELF

Усі нюанси роботи з міжнародними наукометричними базами з’ясував доцент кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції 11 october 2019

Доцент кафедри теплоенергетики та холодильної техніки отримав міжнародну кваліфікацію International DGNB Consultant

Доцент кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Роман Грищенко склав іспит, що проводився організацією Deutsche Gesellschaft für Nachhaltiges Bauen та отримав міжнародну кваліфікацію International DGNB Consultant. DGNB (Deutsche Gesellschaft für Nachhaltiges Bauen) – ні...

READ YOURSELF

Доцент кафедри теплоенергетики та холодильної техніки отримав міжнародну кваліфікацію International DGNB Consultant 28 march 2023

Науковці кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів взяли участь у конференції у Грузії

Налагодження міжнародної співпраці – запорука ефективного розвитку наукових досліджень та обміну результатами наукових досягнень. Тому науковці нашого університету беруть активну участь у міжнародних конференціях. Нещодавно в Державному університеті Акакія Церителі (м. Кутаїсі, Грузія) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні ін...

READ YOURSELF

Науковці кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів взяли участь у конференції у Грузії 02 july 2021

Екологія харчових виробництв на прикладі ПраТ «Оболонь»

Студенти-екологи 3 курсу разом із доцентом кафедри екологічної безпеки та охорони праці Оксаною Салавор відвідали ПраТ «Оболонь». У рамках дисципліни «Екологія харчових виробництв»  майбутні спеціалісти ознайомилися з технологією виробництва солоду та пива, а також екологічними проблемами даної галузі. Звичайно, всі багато чули про передовий досвід...

READ YOURSELF

Екологія харчових виробництв на прикладі ПраТ «Оболонь» 13 may 2019