Наш університет формує не лише фахівців, а й активних лідерів, які змінюють Київ та Україну. Це визнається і на державному рівні, і на міському, і на районному.
Нещодавно голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Софія Дунаєвська вручила подяки молодіжним лідерам із числа студентів Голосіївського району, серед яких і здобувачі освіти факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка нашого університету.
За активну волонтерську діяльність, вагомий внесок у розвиток молодіжного руху й молодіжної політики, свідому громадянську позицію відзначені Поліна Ляхович і Назарій Коновал.
Поліна Ляхович – здобувачка магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю «Харчові технології», відмінниця навчання, голова студентської ради факультету, переможниця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2024/2025 навчальному році за спеціальністю «Харчові технології», ТОП-6 фіналістка Всеукраїнського Young Chefs Challenge 2024, володарка Гран-прі факультетського конкурсу кулінарної майстерності «Масниця-FEST 2025».
Вона – яскрава лідерка, яка сформувала ефективну команду для сприяння національно-патріотичному вихованню, розвитку професійного та особистісного потенціалу студентів, їхньої соціальної активності, творчості та психологічної стійкості. Її діяльність сприяє захисту прав здобувачів освіти та їхній участі в удосконаленні освітнього процесу.
Назарій Коновал – здобувач освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа», призер І етапу ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, талановитий баскетболіст, капітан українського баскетбольного клубу «Ведмеді» 2024-2025, кращий розігруючий Кубку Медведенка U17 2024, а також автор спортивного влогу, популяризатор здорового способу життя. Назарій активно розвиває спортивний рух серед молоді, надихає своїм прикладом і демонструє, як поєднувати навчання, спорт і громадську активність.
Вдячні Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації за підтримку нашої активної, талановитої та свідомої студентської молоді, яка є рушійною силою позитивних змін у суспільстві!
Факультет ГРТБ НУХТ – це не лише знання, а й лідерство, ініціативність і натхнення!