Н У Х Т

Відбулася Міжнародна Зимова Школа Жана Моне «Ефективний Екоменеджмент для Європейського Майбутнього України»

25 january 2022

Відбулася Міжнародна Зимова Школа Жана Моне «Ефективний Екоменеджмент для Європейського Майбутнього України»

22 січня на базі кафедри екологічної безпеки та охорони праці нашого університету відбулася Міжнародна Зимова Школа Жана Моне «Ефективний Екоменеджмент для Європейського Майбутнього України».

Онлайн-акція проходила за підтримки проєктів Жана Моне програми ЄС Еразмус+, що реалізуються на кафедрі, і була спрямована на розвиток активної співпраці між університетською спільнотою та представниками середньої освіти України.

Школу відкрив ректор Національного університету харчових технологій, професор Олександр Шевченко. До привітання учасників також долучилися деканка факультету біотехнології та екологічного контролю, доцентка Наталія Грегірчак, експерт Національного Еразмус+ офісу в Україні Петро Крайнік, заступниця директора Національного Центру МАН Тетяна Пещерина та академічний координатор проєктів Жана Моне JM ECO та EUforUA, завідувач кафедри екологічної безпеки та охорони праці, професор Ігор Якименко.

Школа зібрала рекордну кількість учасників – 258 осіб практично з усіх куточків України – Києва, Львова, Одеси, Миколаєва, Харкова, Чернігова, Черкас, Вінниці, Житомира, Рівного і багатьох інших міст, містечок та селищ. Учасники різного віку та статусу – школярі, вчителі, директори шкіл та колеги з університетської освіти і, зокрема багатьох кафедр нашого університету були активними учасниками заходу.

Насичена програма Школи включала виступи експертів від університетської екологічної освіти (Оксана Ничик, Ігор Якименко, Сергій Кириленко), від Національного Еразмус+ офісу в Україні (Петро Крайнік), від експертів зі шкільної освіти (Тетяна Коблюк, Ольга Пруцакова), екологічного бізнесу (Євгеній Лукашевич), яскраві презентації студентів-екологів різних курсів (Ірина Гулевата – учасниця академічних обмінів програми Еразмус+, що зараз перебуває у Щецинському університеті, в Польщі, Валерія Вишнева, Катерина Козодой, Валерія Кожан, Станіслав Усенко) та випускників кафедри (Євгеній Шаповалов). Крім того, студенти-екологи (Єлизавета Корецька, Станіслав Усенко та Володимир Іщенко) провели для учасників Школи віртуальний відео-тур нашим університетом. 

Загальний висновок Школи та Круглого столу, що відбувся наприкінці насиченого та плідного робочого дня (попри те, що це була субота), – ініціатива важлива, цікава всім учасникам і має бути продовжена. Тож, Школа досягла своєї мети – університет має нових друзів, партнерів і живий інтерес шкільної молоді, наших майбутніх вступників до екологічних викликів сучасного світу.

Published on: 25-01-2022
Read also:
НУХТ у світовому рейтингу представленості у веб-просторі

Національна дослідницька рада Іспанії опублікувала чергову редакцію міжнародного рейтингу університетів світу Ranking Web of Universities (Webometrics). У ньому виші ранжуються за рівнем їх присутності в інтернеті. Результати цього дослідження публікують 19 років поспіль у січні та липні. Оцінювання університетів відбувається за трьома показниками...

READ YOURSELF

НУХТ у світовому рейтингу представленості у веб-просторі 11 august 2022

Більше дізнатися про наш університет змогли учасники онлайн-Дня відкритих дверей НУХТ

12 грудня в нашому університеті відбувся масштабний профорієнтаційний івент. Ми звикли казати: «Відбувся День відкритих дверей Національного університету харчових технологій», але – не цього разу. Карантинні обмеження все ще вносять свої невблаганні корективи у наші плани й наміри. Випускники невпинно наближаються до часу Х, коли потрібно буде одн...

READ YOURSELF

Більше дізнатися про наш університет змогли учасники онлайн-Дня відкритих дверей НУХТ 12 december 2020

Лабораторна другокурсників-експертів у Проблемній науково-дослідній лабораторії НУХТ

12 березня 2024 року для здобувачів збірних груп ХЕ 2-9 і ХЕ 2-10, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції», лабораторне заняття з дисципліни «Експрес-методи аналізу» (лекторка дисципліни – доцентка Оксана Мельник) було проведено в Проблемній науково-дослідній лабораторії НУХТ і Центрі ...

READ YOURSELF

Лабораторна другокурсників-експертів у Проблемній науково-дослідній лабораторії НУХТ 14 march 2024

Новий навчальний посібник для цукровиків

Фахівці Інституту післядипломної освіти НУХТ продовжують видавати сучасну навчальну та навчально-методичну літературу. Днями побачив світ навчальний посібник «Потенціометрія у виробництві цукру (дисципліна: методи технохімічного та мікробіологічного контролю виробництва)», укладачем якого виступив кандидат технічних наук, доцент, професор кафедри в...

READ YOURSELF

Новий навчальний посібник для цукровиків 16 june 2021