Н У Х Т

Сучасні тренди у виробництві морозива від провідної технологині

02 april 2024

Сучасні тренди у виробництві морозива від провідної технологині

Триває плідна співпраця колективу кафедри технології молока і молочних продуктів з відомими фахівцями-технологами.

1 квітня 2024 р. відбулася гостьова лекція «Промислове і крафтове виробництво морозива» провідної технологині з виробництва морозива Ольги Байсари для бакалаврів, магістрантів та аспірантів спеціальності 181 «Харчові технології», а також викладачів кафедри. Лекція була організована за сприяння завідувачки кафедри Галини Поліщук і доцентки Тетяни Осьмак.

Спікерка поділилася власним багаторічним досвідом роботи у сферах індустріального і крафтового виробництва морозива в Україні та інших країнах світу – Італії, Китаї, Молдові, Іраку. Також доповідачка надала інформацію про основних гравців ринку, сучасний стан і перспективи розвитку галузі, ознайомила слухачів із реалізованими проєктами спільно з крафтовими виробниками Італії, Азербайджану, Узбекистану та України.

Викладачі і здобувачі освіти дізналися про основні відмінності виробництва морозива на сучасних підприємствах та в умовах крафтових виробництв, а також про сучасні бренди у сфері виробництва морозива, зокрема, протеїнове морозиво та морозиво без білого цукру, веганське морозиво, алкогольне морозиво, джелато, десерти з морозива, морозиво-мус, торти і тістечка з морозива.

Лекція пройшла у творчій атмосфері за безпосереднього спілкування з аудиторією, під час якого обговорювалися як шляхи кар’єрного зростання випускників освітніх програм, так і питання практичного характеру.

Викладачі кафедри технології молока і молочних продуктів та здобувачі вищої освіти щиро вдячні Ользі Байсарі за інформативний, змістовний і цікавий практичний матеріал, а також бажають фахівчині подальших успіхів зі сподіванням на подальший розвиток творчої співпраці!

Published on: 02-04-2024
Read also:
Визначені переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Харчові технології»

В університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Харчові технології». З початком олімпіади студентів привітали проректор з наукової роботи Олександр Шевченко, заступник директора Навчально-наукового інституту харчових технологій з навчальної роботи і практичної підготовки Георгій Гончаров, завідувач кафед...

READ YOURSELF

Визначені переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Харчові технології» 13 march 2019

Профорієнтаційне свято для маленьких і великих

10 червня 2023 року у затишному внутрішньому дворику заводу «Київмедпрепарат» відбувся крутезний захід від корпорації «Артеріум» – корпоративне дитяче свято «Професія моїх батьків». Спеціальним гостем заходу став наш університет, представляти який випала честь кафедрам біотехнології і мікробіології та харчової хімії. Для наших викладачів і здобува...

READ YOURSELF

Профорієнтаційне свято для маленьких і великих 15 june 2023

Internet-конференція з автоматизації, як основа сучасного погляду в майбутнє

На базі кафедр автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління та інформаційних систем за участі Національного університету біоресурсів і природокористування України, Warsaw University of Life Sciences, Przemyslowy Instytut Automatyki i Pomiarow відбулася VІ Міжнародна науково-технічна Internet-конференція «Сучасні методи, інформаційне, ...

READ YOURSELF

Internet-конференція з автоматизації, як основа сучасного погляду в майбутнє 26 november 2019