Н У Х Т

Розвиваємо співпрацю з АТ «Антонов»

27 january 2025

Розвиваємо співпрацю з АТ «Антонов»

Після виконання доцентом кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Олексієм Пилипенком госпдоговірних тематик у сфері енергоефективності систем кондиціювання повітря, керівництво АТ «Антонов» вирішило формалізувати свою співпрацю з нашим університетом і кафедрою теплоенергетики та холодильної техніки зокрема.

Тож, нещодавно відбулося підписання Меморандуму про співпрацю ректором, професором Олександром Шевченком і директором АТ «Антонов» з інфраструктури Олегом Шевяковим. Подія відбулася у залі засідань ректорату НУХТ у присутності фахівців АТ «Антонов» – начальника управління енергетики та енергоефективності Андрія Костіна та начальника відділу енергозбереження та енергоефективності Віталія Головченка і представників університету – проректора з наукової роботи Сергія Токарчука, директора Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Сергія Блаженка, завідувача кафедри теплоенергетики і холодильної техніки Валентина Петренка та доцента кафедри Олексія Пилипенка.

Вдячні АТ «Антонов» і пану Олегу Шевякову за довіру до нашого закладу освіти та визнання високого професійного рівня наших викладачів. Продовжуємо спільно працювати на розвиток і перемогу нашої країни.

Published on: 27-01-2025
Read also:
Продовжують відшліфовувати свою наукову майстерність наші викладачі

З 15 по 18 листопада 2021 року доцент кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Ігор Устименко та доцентки кафедри біотехнології і мікробіології Оксана Скроцька і Світлана Тетеріна взяли участь у циклі вебінарів з наукометрії «Міжнародний досвід у публікаційній сфері. Успішні публікації у Scopus та Web of Science» від науково-навчально...

READ YOURSELF

Продовжують відшліфовувати свою наукову майстерність наші викладачі 23 november 2021

Популяризація освітніх програм НУХТ під час святкових заходів на Співочому полі

З 27 по 29 червня на Співочому полі відбувся яскравий мультижанровий камерний фестиваль «Співоче поле. Серце Азову», присвячений Дню Конституції України. Захід об’єднав митців, аматорські колективи та патріотично налаштовану молодь задля спільного вшанування культурної спадщини, стійкості та незламності українського народу. 28 червня, у день свята...

READ YOURSELF

Популяризація освітніх програм НУХТ під час святкових заходів на Співочому полі 30 june 2025

Про організацію навчального процесу в університеті з 26 жовтня 2020 р.

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 жовтня 2020 року м. Київ з 26 жовтня 2020 року віднесене до території, на якій установлений «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. В університеті продовжується навчання в дистанційному режимі для всіх видів занять.

READ YOURSELF

Про організацію навчального процесу в університеті з 26 жовтня 2020 р. 23 october 2020