Н У Х Т

Патріотичний флешмоб студентів і викладачів Вінницького коледжу НУХТ

23 january 2019

Патріотичний флешмоб студентів і викладачів Вінницького коледжу НУХТ

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку усіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день об’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Соборності  України.

100-річчю цієї надзвичайно важливої події в історії нашої держави був присвячений  виховний захід «Соборна, єдина моя Україна!», підготовлений викладачем суспільних дисциплін Юлією Коробчинською разом зі студентами першого курсу автомеханічного  відділення та організації та технології виробництва Вінницького коледжу нашого університету. Студенти із зацікавленістю слухали про події тих доленосних часів, коли реалізувалася заповітна мрія і широке волевиявлення обох частин України. 

Працівники бібліотеки ознайомили присутніх із книжковою виставкою «На шляху до Соборності України», де презентована література, що висвітлює тернистий шлях України до соборності. 

З метою  формування національної свідомості молоді, виховання у них почуття патріотизму в усіх групах відбулися історичні години спілкування «Соборність України  – запорука єдності держави».

Свою любов до Батьківщини, особливе бачення української державності, минулого та майбутнього нашої країни студенти та викладачі 1-4 курсів передали патріотичним флешмобом «Україна – єдина країна», утворивши живий ланцюг єдності на території  коледжу, між першим і другим корпусами, проголошуючи гасла «Слава Україні! Героям Слава!».

Сьогодні за збереження і утвердження єдиної соборної, вільної та незалежної України віддаються величезні жертви, саме тому така акція демонструє небайдужість молодих українців та їх підтримку воїнам, які зараз перебувають на Сході країни.

Щиро віримо у зовсім близьке мирне майбутнє у гарній, вільній, єдиній, незалежній Україні.

Published on: 23-01-2019
Read also:
Відбулося друге засідання зимового хімічного лекторію

Два тижні, що пройшли після першого засідання хімічного лекторію, пролетіли як одна мить. Напевно, це сталося тому, що колектив кафедри харчової хімії, дирекція Навчально-наукового інституту харчових технологій, фахівці Центру моніторингу якості і координації освітньої діяльності НУХТ із нетерпінням чекали на друге заняття. Чи прийдуть вступники на...

READ YOURSELF

Відбулося друге засідання зимового хімічного лекторію 11 february 2019

Зимова зустріч: відбувся День відкритих дверей НУХТ

25 січня старшокласники, студенти коледжів і технікумів та їх батьки могли отримати відповіді на хвилюючі питання стосовно отримання вищої освіти, завітавши до нашого університету на День відкритих дверей. Щоб допомогти молоді зробити по-справжньому свідомий і зважений вибір майбутнього, колективи навчально-наукових інститутів, факультетів і студе...

READ YOURSELF

Зимова зустріч: відбувся День відкритих дверей НУХТ 25 january 2020

Атестація аспірантів

На засіданні кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів атестували аспірантів. Презентації результатів наукових досліджень представили Оксана Дорожинська на тему «Удосконалення технології цукерок кристалічної структури з використанням різних цукрі», Марія Грицевіч на тему «Дослідження реологічних та структурно-механічних показників...

READ YOURSELF

Атестація аспірантів 18 may 2022