Н У Х Т

Онлайн семінар-дискусія науковців кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв з болгарськими колегами

28 may 2020

Онлайн семінар-дискусія науковців кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв з болгарськими колегами

З нагоди Дня слов'янської писемності партнери НУХТ із Русенського університету спільно з асоціацією «Європейський напрям» (Болгарія) проводять цікаві наукові та просвітницькі заходи (нагадаємо, що легендарні особи – Кирило і Мефодій за походженням були болгарами).

Одна з останніх подій, до участі в якій були запрошені наші фахівці – онлайн семінар-дискусія «Стійкість харчових систем від перероблення до споживання».

Учасників семінару привітали провідні вчені Русенського університету – професор Станка Дамянова і декан агромеханічного факультету, професор Генчо Попов.

На семінарі розглядалися питання біовиробництва, захисту і відновлення біорізноманітності, впровадження здорової та сумісної з навколишнім середовищем систем харчування. Значна увага була приділена проблемам бджільництва, виробництва меду, його перероблення, пакування і зберігання.

У активній та цікавій дискусії взяли участь науковці кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв: професори Олександр Гавва і Володимир Теличкун, доценти Олексій Губеня і Юлія Теличкун, а також творча молодь – Віталій Рачок, Катерина Грінінг і Микола Десик.

Завершився семінар неочікувано – після розгляду всіх питань учасники не розійшлися, а продовжили неформальне спілкування про нагальні питання освіти і науки та удосконалення системи дистанційного навчання. 

Професор Володимир Теличкун нагадав про те, що наша співпраця триває вже 10 років, і презентував оригінальне фото учасників семінару – міжнародної команди науковців, які у цей же час 10 років тому гуляють Андріївським узвозом.

Обговорили важливу майбутню подію – спільну участь у Міжнародній науковій конференції «Ресурсо- та енергоощадні технології виробництва і пакування харчової продукції – основні засади її конкурентоздатності», яка відбудеться у Києві 10 вересня у рамках потужних міжнародних виставок.

Болгарські колеги, як завжди, провели цю важливу подію на високому рівні, цікаво, у комфортній та невимушеній атмосфері. Ми пишаємося нашою співпрацею і бажаємо друзям нових цікавих творчих звершень і подій!

Published on: 28-05-2020
Read also:
Новітні розробки у технологіях аюрведичних харчових продуктів

На кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції 18 лютого за участю трьох випускових кафедр – технології хлібопекарських і кондитерських виробів, технології молока і молочних продуктів, технології м’яса і м’ясних продуктів відбувся міжкафедральний захист кваліфікаційних робіт зі спеціальності 181 «Харчові технології», освітньо-професійних...

READ YOURSELF

Новітні розробки у технологіях аюрведичних харчових продуктів 19 february 2021

На кафедрі технології м'яса і м'ясних продуктів стартували захисти бакалаврів 2021 року денної форми навчання

8 червня розпочали серію захистів кваліфікаційних бакалаврських робіт здобувачі спеціальності 181 «Харчові технології», освітньо-професійної програми «Харчові технології та інженерія». Завідувач кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів, професор Василь Пасічний очолив Екзаменаційну комісію, до складу якої увійшли доценти Оксана Топчій, Олексан...

READ YOURSELF

На кафедрі технології м'яса і м'ясних продуктів стартували захисти бакалаврів 2021 року денної форми навчання 09 june 2021

Міжнародне наукове співробітництво кафедри технології молока і молочних продуктів

На кафедрі технології молока і молочних продуктів у рамках міжнародного співробітництва проведено серію спільних наукових досліджень з метою вивчення функціонально-технологічних властивостей розчинних харчових волокон у морозиві молочному. У складі дослідницької групи працювали: доцентка Жешувського університету (Польща) Магдалена Буніовська, проф...

READ YOURSELF

Міжнародне наукове співробітництво кафедри технології молока і молочних продуктів 21 september 2021