Н У Х Т

Новий партнер університету – Група Компаній Балекс!

30 may 2025

Новий партнер університету – Група Компаній Балекс!

У гармонійному поєднанні освіти та бізнесу відбувся круглий стіл за участі ректорату, представників навчальних підрозділів – Навчально-наукового інституту харчових технологій, Навчально-наукового інституту економіки і управління, Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого, фахівців Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету, відділу працевлаштування випускників та керівництва Групи Компаній Балекс, яка є національним лідером у комплексному забезпеченні сировиною та технологічними рішеннями для підприємств харчової промисловості. Компанію представляли СЕО Станіслав Гайдай, HRD Ірина Жиляєва та директорка з R&D Наталія Танаскова.

Гості ознайомили зі своїм підприємством, яке є найбільшим виробником наповнювачів, сухих сумішей і поліпшувачів для хлібобулочних і кондитерських виробів в Україні. ГК Балекс має в своєму активі два Інноваційні центри у Харківі та Львові, фахівці яких надають комплексну технологічну підтримку клієнтам, генерують і впроваджують інноваційні продукти, а також R&D-лабораторію, де працюють над створенням унікальних рішень за напрямками виробничих бізнес-юнітів. Займаючи стійкі позиції на внутрішньому ринку, компанія активно розвиває експортний напрям продажів і просуває свою продукцію на ринках Польщі, Румунії, Болгарії, Молдови, Греції, Німеччини, Нідерландівї, Чехії, країн Прибалтики.

Під час розмови було визначено ключові напрями та перспективи подальшої співпраці – читання фахівцями компанії гостьових лекцій, проведення практичних занять і майстер-класів технологічного спрямування та у сфері маркетингу для наших здобувачів освіти, участь у конференціях, наукових заходах, Раді роботодавців, можливість запровадження корпоративних стипендій для найкращих студентів профільних спеціальностей у межах навчального року.

Наші гості побували в лабораторіях кафедр технології хлібопекарських і кондитерських виробів та технології м’яса і м’ясних продуктів, де завідувачі кафедр ознайомили їх з матеріально-технічною базою, відповіли на різноманітні запитання, що створило атмосферу конструктивного діалогу, обміну знаннями і досвідом.

Завершилися перемовини укладенням договору про співробітництво, який підписали перший проректор Володимир Яровий та СЕО Групи Компаній Балекс Станіслав Гайдай.

Published on: 30-05-2025
Read also:
Зимова зустріч: відбувся День відкритих дверей НУХТ

25 січня старшокласники, студенти коледжів і технікумів та їх батьки могли отримати відповіді на хвилюючі питання стосовно отримання вищої освіти, завітавши до нашого університету на День відкритих дверей. Щоб допомогти молоді зробити по-справжньому свідомий і зважений вибір майбутнього, колективи навчально-наукових інститутів, факультетів і студе...

READ YOURSELF

Зимова зустріч: відбувся День відкритих дверей НУХТ 25 january 2020

НУХТ традиційно збирає цукрову громаду на наймасштабніший галузевий форум

Березень – місяць, коли в нашому університеті традиційно збираються цукровики України, а також близького і дальнього зарубіжжя. Для багатьох із них це – нагода знову навідати Альма матер, а ще поділитися своїми здобутками, задумами, а то й проблемами з колегами, однодумцями й друзями, знайти нових партнерів і нові ринки збуту для продукції своїх пі...

READ YOURSELF

НУХТ традиційно збирає цукрову громаду на наймасштабніший галузевий форум 21 january 2020

Магістрантка спеціальності «Готельно-ресторанна справа» – срібний призер Всеукраїнської студентської олімпіади

15-17 травня 2019 р. на базі Одеської національної академії харчових технологій (ОНАХТ) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». Наш університет представляли студенти 4 курсу освітнього ступеня «бакалавр» Аліна Назарчук і Тетяна Шевчук і студентки 1 курсу освітнього ступеня «магістр»...

READ YOURSELF

Магістрантка спеціальності «Готельно-ресторанна справа» – срібний призер Всеукраїнської студентської олімпіади 24 may 2019

Digital-Великдень на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка

До світлого свята Великодня факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (ГРТБ) імені проф. В.Ф. Доценка ініціював Digital-Великдень. Свято Великодня символізує нове життя, надію, перемогу добра над злом. Саме у темні часи особливе значення має світле свято людяності та небайдужості, а символи цього свята прикрашають святковий стіл кожн...

READ YOURSELF

Digital-Великдень на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка 14 may 2024