Н У Х Т

Наукові перемоги здобувачів освіти

06 may 2022

Наукові перемоги здобувачів освіти

Чудова новина надійшла з кафедри іноземних мов професійного спрямування – здобувачі НУХТ взяли активну участь у роботі секції «Іноземні мови» 88-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті», яка працює онлайн у квітні-травні 2022 року. У співпраці з викладачами кафедри опубліковано 50 тез наукових доповідей і 14 постерів стендових доповідей.

Викладачі кафедри вдячні молодим науковцям за плідну роботу та чудові наукові розробки. Здобувачі представили цікаві роботи, які оприлюднені на сторінці кафедри іноземних мов професійного спрямування у Facebook, а колегія з п’яти членів журі визначила найкращі постери, враховуючи їх науковість, ілюстративність, мовну складову та загальне враження.

Переможцями конкурсу наукових постерів стали:

1 місце – Марія Блаженко (аспірантка Навчально-наукового інституту харчових технологій) та Олександра Скібіна (група ГС-3-13ск факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу)

2 місце – Богдан Удод (група ТІ-1-1 Навчально-наукового інституту харчових технологій), Ірина Павлик (група ТІ-1-1 Навчально-наукового інституту харчових технологій) та Артур Михайлевич (аспірант Навчально-наукового інституту харчових технологій)

3 місце – Дарина Ковальська (група ТІ-1-1 Навчально-наукового інституту харчових технологій), Злата Присяжнюк (група ТІ-1-9 Навчально-наукового інституту харчових технологій) та Анна Штих (група ХТ-1-14 Навчально-наукового інституту харчових технологій).

Вітаємо молодих науковців! Бажаємо нових наукових досягнень!

Published on: 06-05-2022
Read also:
Дівчата STEM НУХТ

На честь Міжнародного дня дівчат CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» та її ініціатива #ДівчатаSTEM спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення організувала Всеукраїнський захід «Національний день дівчат у технологіях 2021». Цього дня технологічні компанії та підприємства з усіх регіонів України фізично та віртуально ві...

READ YOURSELF

Дівчата STEM НУХТ 22 october 2021

Тренуємо навички менеджменту креативних індустрій

Наприкінці жовтня 13 здобувачів освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» 1-3 курсів і магістратури Навчально-наукового інституту економіки і управління стали стажерами на головній події молодіжної fashion-індустрії країни – Junior Fashion Week (JFW)2021 у КВЦ «Парковий». Протягом 3-х днів майбутні ейчари тренували навички організації м...

READ YOURSELF

Тренуємо навички менеджменту креативних індустрій 01 november 2021

Заняття студентського науково-дослідного гуртка «Мехатроніка та робототехніка» відбулося в навчальному центрі компанії «Фесто»

У новому році на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки продовжив роботу студентський науково-дослідний гурток «Мехатроніка та робототехніка» під керівництвом професора Миколи Якимчука та асистента Ольги Горчакової. Перше заняття гуртка відбулося в навчальному центрі компанії «Фесто» на новітніх мехатронних модулях, які компанія завезла в Укра...

READ YOURSELF

Заняття студентського науково-дослідного гуртка «Мехатроніка та робототехніка» відбулося в навчальному центрі компанії «Фесто» 28 january 2020