Н У Х Т

Мистецька мандрівка здобувачів

25 september 2023

Мистецька мандрівка здобувачів

Сонячним вересневим днем здобувачі групи ТХ-3-5ск разом зі своєю  наставницею, доценткою кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Оленою Кохан відвідали виставковий простір PinchukArtCentre, що розташований в самому серці столиці України, неподалік від НУХТ.

По дорозі до локації здобувачі натрапили на ще один арт-об’єкт – мініатюрну скульптурку літери «Ї», що є частиною проекту «Шукай». Ця скульптурка присвячена символу української ідентичності, без якого не складуться слова «Київ» та «Україна». Саме ця літера є унікальним українським скарбом, адже відсутня в інших слов'янських абетках.

У PinchukArtCentre здобувачі відвідали персональну виставку Жанни Кадирової «Траєкторії польотів». Художниця створює арт-об’єкти, інсталяції та скульптури, наголошуючи на всеприсутність війни в країні.

А також виставку Пьотра Армяновського «Історія стосунків», автор якої досліджує міжособистісні зв’язки та відносини між різними соціальними групами і їх стосунки та взаємодії з державними організаціями.

Студенти з наставницею ознайомилися з роботами мистецького проєкту «Inside Out» французького художника JR. До створення цього проєкту може долучитися кожен бажаючий відвідувач центру, зробивши свій автопортрет, щоб ще раз засвідчити всьому світу, що «ми тут, ми живі», що українці – нескорена нація!

На завершення мистецької мандрівки відбулася прогулянка центральною вулицею Києва. Перший культурний захід групи виявився напрочуд атмосферним!

Published on: 25-09-2023
Read also:
Команда «НУХТ (ННІТІ)» – переможець Всеукраїнських змагань хакатонів «Ігри заводів» 6.0

З 6 по 15 листопада 2023 року в онлайн-форматі проводилися Всеукраїнські змагання хакатонів для студентів і випускників закладів вищої освіти України в межах освітньо-кар’єрного проєкту «Ігри заводів» 6.0. Цього року організатор ігор, HR-агенція «UGEN» запросила до участі та підготовки технічних кейсів провідні підприємства України – компанії ТОВ ...

READ YOURSELF

Команда «НУХТ (ННІТІ)» – переможець Всеукраїнських змагань хакатонів «Ігри заводів» 6.0 20 november 2023

Університет приймав ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм»

14-16 травня на базі нашого університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм». Уже третій рік поспіль НУХТ має честь приймати гостей із усіх куточків України, серед них цьогоріч були 55 «бакалаврів» і 22 «магістри» з 34 університетів, що готують фахівців для туристичної сфери. До складу журі олімпіади ув...

READ YOURSELF

Університет приймав ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм» 17 may 2019

Вітаємо колектив кафедри готельно-ресторанної справи з виходом у світ нового підручника!

Вийшов друком підручник «Кулінарна етнологія» колективу авторів кафедри готельно-ресторанної справи за загальною редакцією д.т.н., професора Віктора Доценка. До колективу авторів увійшли доцентки Наталія Бондар, Оксана Арпуль, Лариса Шаран, Віта Цирульнікова, Ольга Пушка, а також колеги з кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, доц...

READ YOURSELF

Вітаємо колектив кафедри готельно-ресторанної справи з виходом у світ нового підручника! 27 january 2021

Святкова перемога

Здобувач освіти групи БТ-1-1 Максим Клименко додав ще одну нагороду до свого спортивного здобутку 2022 року. 17-18 грудня він взяв участь у ІХ відкритих змаганнях з орієнтування в приміщеннях Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, присвячених Дню Святого Миколая, які організував клуб «Зелеста» (м. Київ). Згідно зі затвердженою ...

READ YOURSELF

Святкова перемога 28 december 2022