Н У Х Т

Конференція трудового колективу НУХТ заслухала звіт ректора

18 december 2025

Конференція трудового колективу НУХТ заслухала звіт ректора

Сьогодні, відповідно до рішення вченої ради університету від 27 листопада 2025 року, відбулася Конференція трудового колективу НУХТ.

Голова Конференції, перший проректор Володимир Яровий відкрив роботу, повідомивши про наявність необхідного кворуму і оголосивши порядок денний, який передбачав до розгляду два питання.

Першим делегати заслухали звіт ректора університету, професора Олександра Шевченка про виконання умов контракту №1-47 від 23 грудня 2020 року з Міністерством освіти і науки України та основні показники діяльності НУХТ за 2025 рік. У фокусі уваги доповідача був огляд виконання цільових показників ефективності діяльності. Ректор детально проаналізував виконання положень Статуту університету та реалізацію внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності; підсумки вступної кампанії у 2025 році; освітню, наукову та інноваційну діяльність; міжнародну співпрацю; академічну мобільність здобувачів освіти і викладачів; інформаційне та матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу; підготовку науково-педагогічних кадрів і працевлаштування випускників; психологічну підтримку здобувачів освіти, викладачів і співробітників. Також було наголошено на дотриманні законодавства у сфері діяльності університету і показниках ефективності використання державного майна. Очільник університету акцентував, що попри всі складнощі сьогодення наш колектив продовжує якісно й творчо працювати, підтвердженням чого є високі позиції НУХТ в українських і міжнародних рейтингах і перемоги наших здобувачів освіти у міжнародних і вітчизняних фахових та наукових конкурсах.

Делегати Конференції відзначили, що представлений ґрунтовний звіт ректора за 2025 рік охопив усі аспекти діяльності колективу університету і відкритим голосуванням одностайно ухвалили рішення про його затвердження.

По другому питанню порядку денного заслухали голову Конференції Володимира Ярового, який довів до відома делегатів рішення вченої ради університету від 27 листопада 2025 року про висунення кандидатури професора Олександра Шевченка на посаду ректора НУХТ на вибори, що відбудуться 21 січня 2026 року, та виніс на голосування затвердження цього рішення.

Обговорюючи це питання, присутні зазначили, що каденція професора Шевченка на посаді ректора припала на надзвичайно складні для всієї України часи – спочатку пандемія короновірусної хвороби, далі – повномасштабне вторгнення агресора. Та попри це, завдяки безсумнівному таланту управлінця, мудрого керівника, здатного приймати зважені й стратегічно вивірені рішення, університет не зупинився, а навпаки відкриває новий етап розвитку, зберігаючи науку, людей і безпеку. Розвиток НУХТ продовжується за ключовими напрямами – від створення безпечних просторів для навчання, наукових досліджень і роботи до встановлення інноваційного обладнання, участі у вагомих міжнародних проєктах і збереження академічної якості в умовах війни. Наші освітні програми адаптуються до нових реалій – акцент робиться на практичні навички, критичне мислення, лідерство та психологічну стійкість; на новий рівень вийшла співпраця з бізнесом і міжнародними партнерами. Були також відзначені позитивний мікроклімат у колективі й високий ступінь довіри працівників університету до нинішнього очільника. Зважаючи на висловлену повну підтримку, делегати одностайно проголосували за затвердження рішення вченої ради й висунення кандидатури професора Олександра Шевченка, як претендента на посаду ректора університету на прийдешніх виборах.

У своєму заключному слові Олександр Шевченко висловив щиру подяку кожному працівникові НУХТ за невтомну, активну працю й підтримку без яких не було б усіх цих досягнень, а також за високу довіру, яку пообіцяв виправдати, продовжуючи політику відкритості, прозорості, колегіальності й активної співпраці з колективом. Завершуючи виступ, ректор привітав усіх із прийдешніми Різдвом і новим роком, побажавши, міцного здоров’я, злагоди у сім’ях, терпіння й наснаги та непохитної віри в нашу перемогу.

Голова Конференції Володимир Яровий приєднався до привітань і оскільки зауважень чи пропозицій по роботі Конференції не надійшло, закрив її роботу, подякувавши делегатам за активність.

Тримаємо стрій і продовжуємо впевнено рухатися вперед!

Published on: 18-12-2025
Read also:
Майстер-клас з технології фірмового штруделя від пекаря-концептуаліста для майбутніх вступників

11 травня 2019 р. на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу відбувся професійно-орієнтований майстер-клас у рамках Дня відкритих дверей. Цього разу майбутніх вступників, які завітали до університету, познайомив із технологією штруделя Сергій Сапицький, випускник факультету і пекар-концептуаліст закладу ресторанного господарства «...

READ YOURSELF

Майстер-клас з технології фірмового штруделя від пекаря-концептуаліста для майбутніх вступників 13 may 2019

Вироби науковців кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів – переможці конкурсу новітніх розробок

Викладачі та аспіранти кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів відвідали Міжнародну виставку «Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2021», яка працювала в рамках Міжнародного форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP 2021. За сприяння об’єднань підприємств хлібопекарської промисловості під час Форуму відбулася Міжнародн...

READ YOURSELF

Вироби науковців кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів – переможці конкурсу новітніх розробок 07 june 2021

Від перших дослідів – до завершеної дисертації

На кафедрі біотехнології і мікробіології відбувся науковий семінар здобувача ступеня доктора філософії четвертого року навчання Микити Іванова, на якому він представив результати своїх досліджень за темою дисертаційної роботи. Участь у заході взяли наукові та науково-педагогічні співробітники кафедри. Ще зі студентських років здобувач під керівниц...

READ YOURSELF

Від перших дослідів – до завершеної дисертації 27 may 2025

Здобувачі-міжнародники познайомилися з історією грошового обігу в Україні

Викладачі кафедри міжнародної економіки та студенти-міжнародники дуже вдячні докторці економічних наук, професорці Любові Худолій за запрошення на цікаву лекцію з історії грошового обігу за понад 2000-літній період, що відбулася в Музеї грошей – навчально-науковій лабораторії НУБіП. Музей, в якому аудиторно проводяться заняття для студентів універс...

READ YOURSELF

Здобувачі-міжнародники познайомилися з історією грошового обігу в Україні 30 september 2025