Н У Х Т

Вітаємо асистентку кафедри біотехнології і мікробіології на фінішній прямій захисту дисертаційної роботи!

18 march 2021

Вітаємо асистентку кафедри біотехнології і мікробіології на фінішній прямій захисту дисертаційної роботи!

Днями у форматі відеоконференції відбувся попередній розгляд кандидатської дисертації асистентки кафедри біотехнології і мікробіології, здобувачки вищої освіти третього рівня кафедри технології молока і молочних продуктів Тетяни Белемець. Тема дисертаційної роботи – «Удосконалення технологій продуктів молоковмісних кисломолочних з поліфункціональними наповнювачами природного походження» (наукова керівниця – кандидатка технічних наук, доцентка Наталія Ющенко).

До наукового семінару долучилися фахівці кафедри технології молока і молочних продуктів, кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства, кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів, кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, кафедри біотехнології і мікробіології.

Крім представників нашого університету участь у заході також взяли професорка кафедри технології і організації ресторанного господарства Київського національного торговельно-економічного університету Тетяна Юдіна та професор кафедри харчової біотехнології і хімії Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя Володимир Юкало.

У дисертаційній роботі наведене теоретичне обґрунтування і вирішення наукової задачі, що полягає в удосконаленні технологій молоковмісних продуктів: пасти молоковмісної сиркової з обліпихою та соусу молоковмісного сметанного з часником і цибулею.

Під час наукових досліджень авторкою був розроблений і запропонований для застосування склад купажу на основі натуральних рослинних олій у технологіях молоковмісних продуктів із оптимізованим жирнокислотним складом. Крім того, була досліджена антимікробна дія часнику та зеленої цибулі щодо типових представників контамінантів кисломолочних продуктів і показаний позитивний вплив таких компонентів на біологічну стійкість розроблених продуктів. Здобувачка також уточнила технологічні параметри отримання екстракту стевії на основі молочної сироватки і обґрунтувала можливість підвищення біологічної ефективності молоковмісних продуктів за умови використання купажу на основі натуральних рослинних олій.

Наукова новизна результатів підтверджується отриманим патентом України на корисну модель, а для запропонованих продуктів розроблена необхідна нормативна документація.

В обговоренні дисертаційної роботи взяли участь практично всі присутні, адже тема роботи дуже актуальна в сучасних умовах.

Науковці зазначили, що здобувачка приємно здивувала глибокими знаннями викладеного матеріалу та ґрунтовними відповідями на всі запитання.

Приємні слова на адресу доповідачки прозвучали і від її колег з кафедри біотехнології і мікробіології, професора Віктора Стабнікова та доцентки Вікторії Красінько, які зауважили, що Тетяна Белемець успішно поєднує наукову діяльність із роботою викладачки кафедри й користується повагою колег.

Враховуючи актуальність теми, наукову та практичну цінність результатів і висновків, викладених у дисертації, а також результати відкритого голосування дисертаційна робота Тетяни Белемець була рекомендована до розгляду у спеціалізованій вченій раді Д 26.058.03 за спеціальністю 05.18.04 – «Технологія м’ясних, молочних продуктів і продуктів з гідробіонтів».

Колектив кафедри біотехнології і мікробіології вітає свою колегу з успішним представленням результатів наукових досліджень і бажає їй подальших успіхів на фінішній прямій захисту дисертаційної роботи!

Published on: 18-03-2021
Read also:
Розпочала роботу Міжнародна Весняна Школа «Європейські виміри сталого розвитку»

23 квітня 2019 року розпочала роботу Міжнародна Весняна Школа «Європейські виміри сталого розвитку» в рамках проекту програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+Жан Моне Кафедра FoodPro (#587488-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-CHAIR) та Жан Моне Модуль EcoPro (# 574796-EPP-1-2016-1-UA-EPPJMO-MODULE). З вітальним словом виступили проректор з наукової роботи НУХТ О...

READ YOURSELF

Розпочала роботу Міжнародна Весняна Школа «Європейські виміри сталого розвитку» 24 april 2019

Рекламісти готуються до захисту дипломів

На кафедрі маркетингу відбулася звітна конференція з переддипломної практики здобувачів спеціальності «Журналістика», освітньої програми «Реклама і зв’язки з громадськістю». Вони представили на розгляд комісії свої проєкти рекламних кампаній, над якими працювали під час практики. Матеріали, підготовані за цей час, стануть основою масштабного бакала...

READ YOURSELF

Рекламісти готуються до захисту дипломів 26 may 2021

Нове покоління харчових продуктів презентує наукова молодь в рамках 88-ї конференції НУХТ

Триває робота постерних сесій 88-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». Цього року учасниками постерної сесії «Технології функціональних інгредієнтів та нових харчових продуктів» стали молоді учені, аспіранти та здобувачі спеціальнос...

READ YOURSELF

Нове покоління харчових продуктів презентує наукова молодь в рамках 88-ї конференції НУХТ 26 april 2022

Робочий візит експерта SES

У рамках програми Німецької міжнародної служби академічних обмінів (SES, Senior Experten Service) в нашому університеті протягом трьох тижнів із робочим візитом перебував експерт, доктор Хельмут Блумбах, який має багаторічний досвід створення концепції та реалізації програм, направлених на підтримку університетів та їх міжнародної співпраці. Зокрем...

READ YOURSELF

Робочий візит експерта SES 02 november 2021