Н У Х Т

В університеті триває вакцинація від COVID-19

07 july 2021

В університеті триває вакцинація від COVID-19

В університеті триває вакцинація колективу від COVID-19.

На початку червня мобільні медичні бригади здійснювали щеплення працівників вакциною «Comirnaty» від компанії «Pfizer-BioNTech». Згідно з нормами її використання, щеплені мали отримати другу дозу вакцини через 21 день після першого щеплення. Тож у перші дні липня мобільні медичні бригади знову прибули до університету.

Варто зазначити, що крім щеплених у червні, 5-6 липня також відбувалося перше щеплення за додатковим списком, до якого записалися бажаючі вакцинуватися, які не зробили цього у червні.

Перш ніж робити щеплення, працівники мобільної бригади проводили первинний медичний огляд – міряли температуру, пульс, тиск, розпитували про самопочуття, наявність хронічних хвороб, алергій тощо, а також розповідали про можливі побічні ефекти та інструктували, що робити у разі їх проявлення. Крім того, бажаючі щепитися заповнювали бланк інформованої згоди та оцінки стану здоров’я на проведення щеплення, а дані тих, хто не має декларації зі сімейним лікарем медичні працівники вносили до електронної бази.

Нагадаємо, що щеплення проводиться за ініціативи Профкому співробітників та підтримки ректорату. Наразі вже понад 500 осіб, у тому числі керівництво університету, повністю вакциновані, ще частина отримає другу дозу вакцини через 21 день.

Бажаємо  здоров’я усім членам нашого колективу! Бережіть себе і своїх близьких!

Published on: 07-07-2021
Read also:
Директор Федерації органічного руху України прочитав лекцію магістрантам

Вивчення вибіркової дисципліни «Нормативно-правова база виробництва органічних харчових продуктів» для магістрантів», що навчаються за освітньою програмою «Технології органічних харчових продуктів», розпочалося з гостьової лекції, яку на запрошення лекторки дисципліни, доцентки Наталії Фалендиш прочитав виконавчий директор Федерації органічного рух...

READ YOURSELF

Директор Федерації органічного руху України прочитав лекцію магістрантам 11 october 2024

НУХТ на шляху до європейських стандартів

Днями директорка Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності Олена Подобій, професор кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олег Кузьмін та асистентка цієї ж кафедри Марія Омельченко взяли участь у вебінарі «Транскордонне забезпечення якості у вищій освіті України: поради для українських університетів», присвяченом...

READ YOURSELF

НУХТ на шляху до європейських стандартів 17 september 2025

VІ Міжнародна конференція «ЄВРОПЕЙСЬКІ ВИМІРИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»

15-17 травня у онлайн-форматі в університеті працювала VІ Міжнародна науково-практична конференція «Європейські виміри сталого розвитку». Конференція відбулася за підтримки проєктів Еразмус+, що реалізуються в НУХТ. Науковий форум зібрав понад сто науковців і дослідників із самих різних країн – Німеччини, США, Японії, Бразилії, Австрії, Данії, Пор...

READ YOURSELF

VІ Міжнародна конференція «ЄВРОПЕЙСЬКІ ВИМІРИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ» 20 may 2024