Н У Х Т

Розпочався ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія»

08 april 2021

Розпочався ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія»

Цьогоріч наш університет уперше проводить ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія».

ІІ тур проходить у два етапи – рецензування робіт членами Галузевої конкурсної комісії і захист робіт на підсумковій науково-практичній конференції.

Для участі у ІІ турі Конкурсу надійшли 48 робіт із 23 закладів вищої освіти, а для участі у підсумковій конференції були запрошені найталановитіші студенти – автори 30 робіт з Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Київського національного університету технологій та дизайну, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького, Миколаївського національного аграрного університету, Національного авіаційного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного університету «Львівська політехніка», Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного фармацевтичного університету, Одеської національної академії харчових технологій, Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, Українського державного хіміко-технологічного університету, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та, звичайно, біотехнологів нашого університету.

8 квітня ІІ етап Конкурсу розпочався у режимі відеоконференції з привітального слова голови Галузевої конкурсної комісії, ректора НУХТ, професора Олександра Шевченка. Він зазначив, що проведення таких всеукраїнських заходів дозволяє виявляти й розвивати таланти молодих дослідників і впевнено рекомендувати обдаровану молодь, яка займається науковими дослідженнями, як майбутніх співробітників провідних біотехнологічних і фармацевтичних компаній України. Такі конкурси дозволяють рухати уперед молоду українську науку.

Далі з юними дослідниками поспілкувалася методистка вищої категорії відділу науково-дослідної роботи та атестації наукових кадрів ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти МОН» Наталія Михайленко. Вона побажала усім творчого натхнення та наголосила, що усі здобувачі є переможцями, адже саме випускники-біотехнологи займають керівні посади на багатьох підприємствах України.

Із привітальним словом виступили деканка факультету біотехнології та екологічного контролю Наталя Грегірчак і завідувачка кафедри біотехнології і мікробіології Тетяна Пирог. Вони акцентували увагу присутніх на тому, що біотехнологія – це дуже велика й важлива сфера людської діяльності, яка визначає нині науково-технічний прогрес, а біотехнологів без перебільшення можна назвати технологами третього тисячоліття.

До теплих привітальних слів учасникам Конкурсу та зі словами вдячності організаторам долучилися представники закладів вищої освіти з різних куточків України. Приємно було відчувати, наскільки важливою є підготовка фахівців за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія», якій у нашій країні приділяється така велика увага.

Далі учасники розпочали презентувати свої роботи у трьох секціях: «Харчова і сільськогосподарська біотехнологія», «Промислова та екологічна біотехнологія», «Фармацевтична та молекулярна біотехнологія».

Спонсором Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія» виступає одна зі сучасних фармацевтичних компаній України – АТ «Фармак». Компанія співпрацює з профільними закладами вищої освіти та підтримує всеукраїнські студентські олімпіади та конкурси по всій країні.

Усім учасникам бажаємо успіху та гідного представлення своєї роботи!

Published on: 08-04-2021
Read also:
Актуальні проблеми виробництва та перероблення сировини, стандартизації і безпеки продовольства вирішують наші студенти

17-18 квітня у Національному університеті біоресурсів і природокористування України працювала VIII Міжнародна науково-практична конференція вчених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки у вирішенні актуальних проблем виробництва та переробки сировини, стандартизації і безпеки продовольства», де наш університет гідно представили молоді доповідачі...

READ YOURSELF

Актуальні проблеми виробництва та перероблення сировини, стандартизації і безпеки продовольства вирішують наші студенти 22 april 2019

Аспірант кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства представила результати своїх досліджень на науковому семінарі

На кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства відбувся науковий семінар «Удосконалення технології хлібного квасу з використанням природних матеріалів». Доповідач – викладач Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ, аспірант кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Ольга Дулька. Ольга Дулька ...

READ YOURSELF

Аспірант кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства представила результати своїх досліджень на науковому семінарі 10 april 2019

Відбулася позачергова Конференція трудового колективу НУХТ

30 вересня в актовій залі університету з дотриманням протиепідемічних санітарних норм відбулася позачергова Конференція трудового колективу НУХТ. Делегатів скликали, тому що виникла потреба внесення змін до Статуту університету. Зареєструвалися 100 осіб зі 116 обраних колективом делегатів, і оскільки необхідний кворум зібрався, голова Конференції...

READ YOURSELF

Відбулася позачергова Конференція трудового колективу НУХТ 30 september 2021