Н У Х Т

Науковий фаховий семінар здобувача освітнього ступеня доктора філософії відбувся на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту

22 september 2023

Науковий фаховий семінар здобувача освітнього ступеня доктора філософії відбувся на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту

21 вересня на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту відбувся науковий фаховий семінар випускника аспірантури, здобувача освітньо-наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Петра Зінькевича.

Здобувач представив дисертаційну роботу «Автоматизоване керування систем енергозабезпечення об’єктів з активними споживачами» (науковий керівник – д.т.н., професор Сергій Балюта).

У дисертації вирішена актуальна задача підвищення ефективності електроспоживання та електропостачання промислових і цивільних об’єктів із активними споживачами енергії шляхом створення автоматизованої системи керування електрозабезпеченням на основі використання інтелектуальних методів керування: інтелектуальних методів прогнозування навантаження та генерації електричної енергії, алгоритмів визначення профілю навантаження активних споживачів і керування попитом активних споживачів, алгоритму керування накопичувачами електричної енергії, методів синтезу нечітких регуляторів.

До семінару долучилися науковці інших кафедр: теплоенергетики та холодильної техніки – завідувач кафедри, д.т.н., професор Валентин Петренко, к.т.н, доцент Віталій Філоненко, заступник директора з наукової та методичної роботи Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого, к.т.н, професор Михайло Масліков і кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління – завідувач кафедри, к.т.н, доцент Ярослав Смітюх, д.т.н., професорка Наталія Луцька та к.т.н, доцент Віктор Сідлецький.

Всі присутні були одностайні – робота актуальна і затребувана, адже «активні» споживачі – це учасники ринку ЕЕ, які мають технічні можливості контролювати своє енергоспоживання та готові брати участь у програмах керування попитом ЕЕ.

Позитивні відгуки на представлену дисертаційну роботу дали рецензентки – доцентки кафедри електропостачання і енергоменеджменту Юлія Куєвда та Наталія Юнєєва.

Учасники наукового семінару одноголосно висловили думку, що представлена робота має наукову новизну, теоретичне та практичне значення і рекомендували її до захисту у разовій спеціалізованій вченій раді.

Колектив кафедри електропостачання і енергоменеджменту побажав науковцю успішного захисту дисертаційної роботи та здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Published on: 22-09-2023
Read also:
НУХТ – традиційно у ТОП-10 найкращих столичних закладів вищої освіти

Порталом Освіта.ua складений щорічний Консолідований рейтинг українських закладів вищої освіти, згідно з яким наш університет посів 33 місце з-поміж 242 закладів вищої освіти України. Як і минулого року, для складання рейтингу були використані відомі рейтинги університетів країни – «Топ-200 Україна», «Scopus» і «Бал ЗНО на контракт», кожний із яки...

READ YOURSELF

НУХТ – традиційно у ТОП-10 найкращих столичних закладів вищої освіти 08 july 2021

НУХТ у міжнародному рейтингу uniRank

На питання, які найпопулярніші університети в Україні, дає відповідь uniRank, опублікувавши рейтинг 186 українських закладів вищої освіти. Наш університет посів у ньому 37 місце. Щоб потрапити до цього міжнародного рейтингу заклад освіти має відповідати наступним критеріям відбору: бути ліцензованим або акредитованим відповідною українською орг...

READ YOURSELF

НУХТ у міжнародному рейтингу uniRank 15 march 2021

Активний день магістрів-біотехнологів із корпорацією «Артеріум»

Магістри-біотехнологи отримали черговий драйвовий тренінг-гру від корпорації «Артеріум», який провели менеджер з навчання персоналу Юлія Старикова, фахівець з навчання та розвитку персоналу Марія Воробйова та випускниця кафедри біотехнології і мікробіології, а тепер і фахівець з навчання та розвитку персоналу Альона Дехтяренко. Студентів розділили...

READ YOURSELF

Активний день магістрів-біотехнологів із корпорацією «Артеріум» 10 april 2019