Н У Х Т

Наш здобувач – срібний призер відкритого чемпіонату Київської області зі спортивного орієнтування

02 may 2023

Наш здобувач – срібний призер відкритого чемпіонату Київської області зі спортивного орієнтування

В місті Ірпені та у селищі Коцюбинське відбувся відкритий чемпіонат Київської області зі спортивного орієнтування, на який приїхали 220 спортсменів із восьми регіонів України.

Змагання були присвячені пам'яті тренера-викладача Ірпінської ДЮСШ, майстра спорту України Олександра Шеремета, якого 25-го березня 2022 року розстріляли у власному будинку російські окупанти.

Олександр Шеремет доклав багато зусиль для розвитку українського спортивного орієнтування. Він був першим у Ірпені майстром спорту України зі спортивного орієнтування, першим корінним ірпінчанином, хто почав працювати тренером зі спортивного орієнтування, був тренером збірної команди школярів України зі спортивного орієнтування. Вічна Пам'ять Тренеру!

Організаторами змагань виступили: Управління молоді та спорту Київської обласної військової держадміністрації, Ірпінська міська рада, Коцюбинська селищна рада, Київський обласний відокремлений підрозділ федерації спортивного орієнтування України. Учасники змагань конкурували на швидкість у бігах на двох дистанціях: спринт (2,5 кілометри) у місті Ірпінь та на середній дистанції (4,2 кілометри) у селищі Коцюбинське.

Спортсмени були представлені у вікових категоріях Ч/Ж 12-65 років. Здобувач групи БТ-1-1 факультету біотехнології та екологічного контролю Максим Клименко посів друге місце на спринтерській дистанції та друге місце на середній дистанції.

Усім, хто загинув за незалежність нашої країни, Вічна Пам'ять!

Published on: 02-05-2023
Read also:
Старий, добрий Геловін….

Багато років поспіль кафедра іноземних мов професійного спрямування відзначає це свято з давньокельтським корінням, залучаючи здобувачів вищої освіти нашого університету. Доцентка Інна Форостюк, старші викладачки Людмила Юрчук, Лариса Яненко та Надія Шерстюк до дня Геловін у співпраці з Науково-технічною бібліотекою організували і провели чергове ...

READ YOURSELF

Старий, добрий Геловін…. 31 october 2025

Насичене, перше в 2021 році, планове засідання вченої ради університету

25 лютого 2021 року в дистанційному режимі відбулося перше в 2021 році засідання вченої ради університету. Розпочали традиційно – з привітання членів ради, що відсвяткували дні народження між засіданнями. Далі перейшли до розгляду питань порядку денного. Першими розглянули кадрові питання – присвоєння вчених звань. До вченої ради надійшли клопота...

READ YOURSELF

Насичене, перше в 2021 році, планове засідання вченої ради університету 25 february 2021

Як студенти-біотехнологи на «Єнамін» завітали

«Краще один раз побачити, ніж сто разів почути», – вирішили студенти групи БТ-3-3 і, у супроводі доцента кафедри біотехнології і мікробіології Вікторії Красінько вирушили до ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Єнамін». Справа в тому, що про «Єнамін» всі вони чули багато цікавого: і що організоване підприємство не так давно, у 1999 році, але вже зд...

READ YOURSELF

Як студенти-біотехнологи на «Єнамін» завітали 22 march 2019

Нові для нашої країни екологічні стандарти досліджує студентка кафедри екологічної безпеки та охорони праці

Закінчилися новорічні та різдвяні свята, в пору активно братися за роботу. Магістри 2-го курсу навчання поспішають завершити написання своїх випускових робіт. Зокрема, студентка спеціальності 183 «Екологічний контроль та аудит» Марина Коваль працює над темою «Впровадження ISO 14 000 на ТОВ «ЕКО-СФЕРА». В Україні починає набирати обертів екологічна...

READ YOURSELF

Нові для нашої країни екологічні стандарти досліджує студентка кафедри екологічної безпеки та охорони праці 22 january 2019