Н У Х Т

Корисні солодощі навчилися готувати наші здобувачі на майстер-класі від успішної випускниці

10 september 2021

Корисні солодощі навчилися готувати наші здобувачі на майстер-класі від успішної випускниці

У рамках лабораторного заняття здобувачів кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції освітнього ступеня «Бакалавр», освітньої програми «Технології харчування»  з дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства» відбувся майстер-клас «healthy sweets» випускниці кафедри Жанни Коробченко за участю викладачок, доценток Наталії Стукальської, Ірини Силки та асистентки Владлени Михайленко.

Сьогодні Жанна Коробченко – успішна кондитерка у Франції, яка завітала до університету, щоб поділитися досвідом по приготуванню кондитерських виробів.

Жанна зупинилася на тонкощах приготування крамблу без цукру та пшеничного борошна, отримання  менш калорійного продукту по типу «Snikers» без застосування шоколаду чи цукру.

Також випускниця кафедри впродовж майстер-класу ділилася зі здобувачами досвідом, отриманим протягом навчання та секретами особистого успіху в сфері ресторанних технологій.

Викладачі впевнені, що набутий досвід і успіх Жанни Коробченко надихнуть нинішніх здобувачів освіти на досягнення наукових і кар’єрних вершин.

Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції бажає своїй випускниці подальшого творчого натхнення та здійснення всіх найзаповітніших мрій й сподівається ще не раз бачити Жанну в рідній альма-матер. 

Published on: 10-09-2021
Read also:
Патріотичний флешмоб студентів і викладачів Вінницького коледжу НУХТ

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку усіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день об’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День...

READ YOURSELF

Патріотичний флешмоб студентів і викладачів Вінницького коледжу НУХТ 23 january 2019

Збірна команда співробітників університету – бронзовий призер Київської футзальної ліги

Протягом шести місяців збірна команда співробітників університету з футзалу брала участь у Чемпіонаті Київської футзальної ліги сезону 2018-2019 рр. Фінальна гра відбулася у рідних стінах спорткомплексу НУХТ, де команда продемонструвала чудову гру та виборола третє місце. Склад команди: старший викладач кафедри фізичного виховання Олександр Розпу...

READ YOURSELF

Збірна команда співробітників університету – бронзовий призер Київської футзальної ліги 18 march 2019

Магістрантам НУХТ підкорюються найвищі щаблі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

У 2019/2020 навчальному році Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка був визначений базовим закладом вищої освіти для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань «Біологія». На конкурс надійшли 83 студентські наукові роботи з 38 закладів вищої освіти. Наш університет у цьому...

READ YOURSELF

Магістрантам НУХТ підкорюються найвищі щаблі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 04 may 2020