Н У Х Т

Дуальна освіта: проєкт триває

01 february 2021

Дуальна освіта: проєкт триває

Останнім часом все більшої популярності в Україні набуває дуальна освіта – збалансована система зацікавлених сторін – відповідального і цілеспрямованого здобувача вищої освіти, університету і підприємств-роботодавців.

Наш університет не стоїть осторонь цього прогресивного підходу. Уже кілька випускових кафедр активно співпрацюють зі стейкхолдерами у цьому напрямку. Ось і магістрант кафедри машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв Дмитро Латиговський нині поєднує навчання з роботою інженера-конструктора на науково-виробничому підприємстві «УКРОРГСИНТЕЗ», що спеціалізується на виробництві обладнання для харчової, фармацевтичної та хімічної промисловості, а також лабораторних меблів. Там же він офіційно проходить півторамісячну виробничу практику.

Університет створив умови для успішного поєднання навчання і професійної діяльності – аудиторні заняття займають 2 дні на тиждень, а викладачі надають консультації у зручний для студента час.

Підприємство «УКРОРГСИНТЕЗ» створило комфортні умови праці, вкладає значні зусилля і ресурси у виробниче навчання свого нового працівника, із розумінням ставиться до помилок на перших етапах роботи.

Наразі Дмитро Латиговський працює над розробленням деталей і вузлів обладнання, технологією їх виготовлення, фінішного оброблення і складання. Тема магістерської роботи Дмитра також буде пов’язана з обладнанням, яке виготовляють на «УКРОРГСИНТЕЗ» – ректифікаційною колоною насадкового типу.

Отже, після закінчення університету наш магістрант матиме не лише якісну теоретичну підготовку і базові компетенції, а цінний інженерний досвід, стаж, і перспективну роботу.

Днями Дмитро Латиговський за люб’язної згоди адміністрації підприємства запросив викладачів кафедри ознайомитися із його діяльністю. Вони перейняли досвід роботи конструкторського відділу та удосконалили знання із механічного оброблення матеріалів, збирання, нанесення покриття і налагодження обладнання.

Колектив кафедри машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв висловлює глибоку повагу і вдячність адміністрації «УКРОРГСИНТЕЗ» за внесок у підготовку фахівців. Нехай ваша діяльність буде результативною, а продукція користується попитом в Україні і світі!

Published on: 01-02-2021
Read also:
Про світові тенденції виробництва та використання одноразового біопосуду дізналися здобувачі освіти й викладачі

24 травня на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбулася гостьова онлайн-лекція директора компанії «GREENPACK» Олега Красносельського, під час якої фахівець розповів про світові тенденції щодо виробництва та використання одноразового біопосуду з кукурудзяного крохмалю. До лекції були залучені здобувачі освітнього ступеня «М...

READ YOURSELF

Про світові тенденції виробництва та використання одноразового біопосуду дізналися здобувачі освіти й викладачі 25 may 2021

Студенти факультету біотехнології та екологічного контролю вчилися вести переговори... рятуючи світ

Коли більшість студентів факультету біотехнології та екологічного контролю сиділи на парах, деякі майже цілий день намагалися врятувати світ від сил темряви. Так, студенти-біотехнологи та екологи долали різноманітні труднощі, виконували цікаві завдання аби добро перемогло зло. Звучить, як сюжет кіно? А це відбувався тренінг від компанії «Артеріум» ...

READ YOURSELF

Студенти факультету біотехнології та екологічного контролю вчилися вести переговори... рятуючи світ 15 march 2019

Для здобувачів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» вийшов підручник англійською мовою

Для здобувачів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» підготовлені підручники «Міжнародні економічні відносини» українською та англійською мовами (автори – професорка Світлана Гуткевич, доцент Олег Шеремет, доцентка Марина Хмара). В умовах глобалізації міжнародні економічні відносини формуються на основі змін структури міжнародної торгівл...

READ YOURSELF

Для здобувачів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» вийшов підручник англійською мовою 28 october 2021

Тримаємо стрій: відбулося планове засідання вченої ради університету

26 травня 2022 року у дистанційному режимі відбулося засідання вченої ради університету. Ректор університету, професор Олександр Шевченко розпочав його з привітання усіх присутніх і розповіді про життєдіяльність університету протягом останніх трьох місяців. Очільник нашого вишу висловив подяку працівникам господарчих служб, які з 24 лютого цілодоб...

READ YOURSELF

Тримаємо стрій: відбулося планове засідання вченої ради університету 26 may 2022