Н У Х Т

Працюємо і вчимося заради перемоги

17 october 2022

Працюємо і вчимося заради перемоги

Здобувачка 3 курсу Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого спеціальності 144 «Теплоенергетика» Софія Бойко пройшла відбір серед понад 250 претенденток на освітній онлайн-модуль із урбаністики, запущений Громадською організацією STEM is FEM.

Протягом чотирьох місяців 50 учасниць отримають практичні та теоретичні знання з планування та розвитку міських територій. 

Курс розбитий на тематичні зустрічі, що триватимуть 3-6 годин і проводитимуться у вихідні двічі на місяць. Крім того, будуть читатися відкриті онлайн-лекції раз на місяць протягом чотирьох місяців. Вони триватимуть 1-2 години та будуть розміщені на сторінках проєкту в соціальних мережах (Facebook та Instagram) і на сайті.

Після проведених зустрічей дівчата розроблятимуть власні містобудівні проєкти. Журі, до складу якого входять спікери проєкту, оцінить запропоновані ініціативи і відбере 10 найкращих.

Надалі проєкти будуть передані на перевірку та якісне доопрацювання спеціалістам із містобудування та архітектури. Вони допоможуть дівчатам зробити проєкти реалістичними та придатними для реалізації. Після цього STEM is FEM пітчитиме запропоновані проєкти місцевим громадам, органам місцевого самоврядування, бізнесам, міжнародним фондам чи організаціям, які інвестують у розвиток України.

Освітній онлайн-курс із урбаністики втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з «Будуємо Україну разом» (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Published on: 17-10-2022
Read also:
Не лише в аудиторіях навчаються наші студенти-маркетологи

Колектив кафедри маркетингу не втрачає можливості створити здобувачам цікаві та безпечні умови навчання, зокрема звести їхнє перебування у закритих приміщеннях до мінімуму. Перше практичне заняття з дисципліни «Копірайтинг та візуалізація інформації» студенти-маркетологи другого курсу провели за межами університету, смакуючи граніт науки на свіжому...

READ YOURSELF

Не лише в аудиторіях навчаються наші студенти-маркетологи 04 september 2020

Відбулося нагородження спортсменів-переможців змагань, присвячених 135-річчю НУХТ

15 жовтня у спортивному комплексі університету відбулося урочисте нагородження спортсменів-переможців турнірів, присвячених до 135-річчю від дня заснування університету. З вітальним словом до учасників церемонії звернувся проректор з соціально-побутових питань Віктор Сташейко. Він же вручив нагороди спортсменам, які брали участь у змаганнях. Подяк...

READ YOURSELF

Відбулося нагородження спортсменів-переможців змагань, присвячених 135-річчю НУХТ 17 october 2019

Магія на молекулярному рівні: як наші студенти перетворюють їжу на мистецтво

Наука може бути смачною, а технологія – видовищною. Це вкотре довели третьокурсники освітньо-професійної програми «Технології харчування», перетворивши технологічну лабораторію на майданчик для гастрономічних експериментів, де звичні інгредієнти кинули виклик класичним рецептам. Під керівництвом доцентки кафедри технології ресторанної і аюрведично...

READ YOURSELF

Магія на молекулярному рівні: як наші студенти перетворюють їжу на мистецтво 23 march 2026

У роботі секції «Хімія» 88-ї Міжнародної конференції молодих учених, аспірантів і студентів беруть участь і науковці-школярі

Триває робота нашої традиційної квітневої, цього року вже 88-ї, Міжнародної конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті». На кафедрі харчової хімії працює секція «Хімія», до якої долучилися, що стає доброю традицією, і юні наковці-школярі. Зокрема свої стендові д...

READ YOURSELF

У роботі секції «Хімія» 88-ї Міжнародної конференції молодих учених, аспірантів і студентів беруть участь і науковці-школярі 20 april 2022