На кафедрі технології оздоровчих продуктів завершилися захисти бакалаврських і магістерських робіт студентів денної, заочної та заочної/скороченої форми навчання за спеціальністю 181 «Харчові технології».
За період роботи Екзаменаційної комісії відбулися 6 захистів дипломних проектів і робіт, на яких були розглянуті 18 дипломних проектів бакалаврів заочної та заочної/скороченої форми навчання та 31 дипломна робота на отримання ступеню магістра (з них 3 заочної форми навчання).
Державну Екзаменаційну комісію для бакалаврів заочної та заочної/скороченої форми навчання очолила завідувач кафедри технології оздоровчих продуктів, професор, д.т.н Галина Сімахіна. До складу комісії також увійшли доценти цієї ж кафедри: к.т.н. Ірина Гойко, к.т.н Алла Башта та к.х.н. Наталія Стеценко і асистент кафедри Тетяна Мартиненко (секретар ЕК).
Всі дипломні проекти виконані з використанням наукових розробок кафедри та інших науково-дослідних організацій і містять конкретні заходи щодо створення широкого спектру продуктів оздоровчої дії, ресурсозбереження, впровадження безвідходних і маловідходних технологій, охорони навколишнього середовища.
Державну Екзаменаційну комісію для магістрів денної та заочної форми навчання очолив завідувач кафедри технології і організації ресторанного господарства Київського національного торговельно-економічного університету Михайло Кравченко. До складу комісії також увійшли: завідувач кафедри технології оздоровчих продуктів, д.т.н Галина Сімахіна, доценти цієї ж кафедри к.х.н. Наталія Стеценко та к.т.н Надія Івчук і асистент кафедри Тетяна Мартиненко (секретар ЕК).
За результатами успішного захисту 10 магістрантів кафедри підтвердили дипломи з відзнакою.
Представлені магістерські роботи виконані на високому рівні та присвячені вирішенню актуальних проблем, що стоять перед промисловістю: поліпшення збалансованості хімічного складу готових виробів за рахунок використання нетрадиційної сировини, розроблення технологій нових харчових продуктів оздоровчого та профілактичного призначення, підбору функціональних інгредієнтів для різних харчових основ та дослідженню їх сумісності, розроблення харчових продуктів для спецконтингентів, тощо. Представлення результатів магістерських робіт супроводжувалося демонстраційним матеріалом мультимедійної презентації та були підтверджені оптимізаційними розрахунками і дослідницькими результатами.
Успішні захисти дипломних проектів і магістерських робіт сприяють подальшій плідний роботі викладачів кафедри технології оздоровчих продуктів зі студентами та розширюють контингент висококваліфікованих кадрів для індустрії здорового харчування.