Н У Х Т

Випускниця НУХТ, нині – технолог-розробник декоративної косметики провела майстер-клас для студентів і викладачів

10 may 2019

Випускниця НУХТ, нині – технолог-розробник декоративної косметики провела майстер-клас для студентів і викладачів

Доцент кафедри технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів Наталія Сабадаш і старший викладач Ігор Фесич запросили до університету випускницю Олену Кичату, нині – технолога-розробника декоративної косметики ТОВ «Астра-Косметик». Зустріч була організована для студентів 4 курсу спеціальності 161 «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» і викладачів кафедри.

ТОВ «Астра-Косметик» – перше приватне підприємство з виробництва декоративної косметики. Майже 5 років компанія займається власним виробництвом косметики, має сучасну лабораторію та повноцінний завод у м. Кропивницький. Асортимент декоративної косметики досить великий: гігієнічна та декоративна помада, блиск для губ, туш для вій, пудра для обличчя, тональний крем, лак і лікувальна серія для нігтів тощо.

Олена Кичата в рамках курсу з дисципліни «Хімія та технологія косметичних засобів» провела майстер-клас із виробництва лаку для нігтів. Студенти мали змогу не тільки отримати теоретичні знання, поцікавитися тонкощами виробництва лаку для нігтів, а також здобути певні практичні навички. Були отримані чудові експериментальні зразки лаку для нігтів на будь-який смак.

Щиро бажаємо Олені професійного зростання, й щоб процес навчання завжди був поєднаний з творчістю!

 

Published on: 10-05-2019
Read also:
Від започаткування проєкту – до підписання меморандуму

29 вересня 2021 року в НУХТ сталася унікальна подія. Представники нашого університету, наукових установ МОН України, НАМН України, МОЗ України, Мінекономіки, громадських організацій та харчових підприємств розробили і започаткували основні засади реалізації довгострокового науково-дослідницького та просвітницького проєкту з такою багатообіцяючою на...

READ YOURSELF

Від започаткування проєкту – до підписання меморандуму 24 june 2024

Випуск магістрів Навчально-наукового інженерно-технічного інституту імені академіка І.С. Гулого

5-го березня в актовій залі НУХТ яблуку ніде було впасти! Адже цього дня у Навчально-науковому інженерно-технічному інституті імені академіка І.С. Гулого (ННІТІ) відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам денної та заочної форми навчання. Усією родиною, в сяйві святкового вбрання, з добрими й щирими усмішками викладачів, батьків і ...

READ YOURSELF

Випуск магістрів Навчально-наукового інженерно-технічного інституту імені академіка І.С. Гулого 07 march 2019

Наші управлінці персоналом очолили рейтинг міжнародного конкурсу

Робота студентки-управлінця персоналом 4 курсу Аліни Пузиної виконана під керівництвом старшого викладача кафедри економіки праці та менеджменту Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ Юлії Гринюк зайняла першу позицію в рейтингу Міжнародного конкурсу наукових робіт «Black Sea Science 2020» (section «Economics and Administration»)...

READ YOURSELF

Наші управлінці персоналом очолили рейтинг міжнародного конкурсу 22 april 2020

На кафедрі технології м’яса і м’ясних продуктів відкрилася R&D-лабораторія МХП

24 травня на кафедрі технології м’яса і м’ясних продуктів відбулося відкриття R&D-лабораторії, створеної в нашому університеті агроіндустріальним холдингом МХП. З ініціативою створення лабораторії фахівці МХП виступили наприкінці минулого року. Ідея знайшла гарячу підтримку ректорату й колективу випускової кафедри технології м’яса і м’ясних пр...

READ YOURSELF

На кафедрі технології м’яса і м’ясних продуктів відкрилася R&D-лабораторія МХП 24 may 2021