Н У Х Т

Підготовка до вступних випробувань в магістратуру

Загальна інструкція для вступника-учасника
письмового вступного випробування у дистанційному форматі
та консультації до нього

Підключення до Інтернету

Для оптимальної продуктивності потрібна надійна і стабільна швидкість з'єднання від 1 до 3 Мбіт / с.

Радимо (за можливістю) використовувати дротову мережу.

Якщо ви проводите вступне випробування вдома, попросіть інших членів домогосподарства уникати використання Інтернету під час вступного випробування.

Передбачити також альтернативне Інтернет-з’єднання (наприклад, мобільний Інтернет) на випадок зникнення основного Інтернет-з’єднання.

Вебкамера

Веб-камера повинна мати роздільну здатність мінімум 640×480 при частоті мінімум 10 кадрів на секунду.

Веб-камера може бути внутрішньою, а може бути зовнішньою. Також можна використовувати камеру мобільного телефону.

Зафіксуйте камеру у такому положенні, щоб у кадр потрапляло ваше робоче місце і повністю ваше обличчя анфас.

Динаміки та мікрофон

Переконайтесь, що динаміки та мікрофон у вашій операційній системі не вимкнено.

Живлення

Перед початком вступного випробування переконайтеся, що ви підключені до електричної мережі, щоб уникнути розрядки акумулятора під час випробування.

Приміщення, де ви перебуваєте

Ви повинні знаходитись у приміщенні із закритими дверима та без відволікань. Не допускається наявність інших осіб у кімнаті разом з вами під час випробування.

Канцелярське приладдя

Заздалегідь підготуйте ручку, що пише яскраво, та кілька аркушів паперу (дозволяється використовувати аркуші із зошита) для надання письмових відповідей.

Програмне забезпечення

Заздалегідь завантажте та встановіть програму ZOOM. Перевірте наявність відео- і аудіозв’язку у своїй пробній конференції.

Як визначити параметри відеоконференції

Отримайте у відбірковій комісії інформацію про дату та час проведення вступного випробування, а також посилання та параметри доступу до платформи дистанційного навчання MOODLE, на якій буде проводитися вступне випробування.

Увійдіть на платформу дистанційного навчання MOODLE за отриманим логіном і паролем входу. Логін і пароль входу вам було надіслано на пошту, за якою ви зареєстрували особистий електронний кабінет вступника. У вкладці «Мої курси» виберіть «Вступне випробування…», де розміщено параметри відеоконференції як для консультації до вступного випробування, так і до самого вступного випробування.

Якщо ви не зареєстровані як користувач цієї платформи, очікуйте листа на свою електронну пошту від дистанційного відділу НУХТ з інформацією про логін та пароль входу на платформу дистанційного навчання MOODLE (обов'язково переглядайте папку «Спам»). Якщо ви не отримали такого листа, зверніться до своєї відбіркової комісії.

Попередні домовленості

Складаючи вступне випробування, ви визнаєте, що викладач буде постійно контролювати вас за допомогою відео та аудіо під час складання випробування, і ви підтверджуєте та погоджуєтесь на аудіо- та відеозапис вашого обличчя, голосу, кімнати, де ви сидите, та робочого місця під час складання випробування. Ви визнаєте, що не маєте права на конфіденційність у вашому поточному місці під час складання випробування, і що ви відмовляєтесь від будь-яких претензій, що підтверджують право на конфіденційність. Якщо ви не погоджуєтесь на аудіо- та відеозапис, будь ласка, повідомте викладача про свій намір не продовжувати випробування.

Якщо ви під час складання випробування отримували допомогу від інших осіб, або підозрюєтесь у обмані, або якщо в приміщенні, де ви знаходитесь під час вступного випробування, виявлена третя сторона, вступне випробування для вас буде негайно припинено і визнане недійсним.

Початок відеоконференції

Увійдіть у конференцію під своїм прізвищем, ім'ям і по батькові. Допуск до проведення вступного випробування  надаватиметься саме за прізвищем, іменем і по батькові вступника.

Зачекайте поки вас не під’єднає до конференції викладач.

Забезпечте доступну ідентифікацію, щоб викладач міг підтвердити вашу особу згідно фото і інформації  паспорта.

Зачекайте початку вступного випробування.

Початок письмового вступного випробування

Викладач пояснює, які записи повинен мати аркуш відповіді та  дає інформацію де розміщені екзаменаційні білети.

Вступник вибирає номер екзаменаційного білету. 

Після оголошення початку вступного випробування  викладач відкриває доступ вступнику до вмісту завдань екзаменаційного білету.

Вступник підписує всі аркуші, на яких буде виконувати завдання, своїм прізвищем, ім'ям та по батькові.

Вступник ознайомлюється із завданнями, переписує їх у аркуші відповіді, чітко і розбірливо надає письмові відповіді у аркушах відповіді.

Сторонні особи та джерела інформації

Ви не можете отримувати допомоги від інших осіб під час складання випробування, а також не можете дозволити іншим особам бачити екран, на якому представлені запитання.

Якщо інша людина заходить до кімнати під час випробування, ваше випробування буде припинено.

Викладач не може відповідати на запитання, пов’язані зі змістом вступного випробування.

Під час вступного випробування

Під час вступного випробування забороняється користування сторонніми електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками та іншими матеріалами, якщо це не передбачено для проведення випробування. Також не дозволяється користуватися годинником, гаманцем, сумками, книгами, записниками.

Під час випробування забороняється залишати своє робоче місце, у тому числі щоб користуватися туалетом. Перерви забороняються під час випробування з будь-якої причини. Якщо ви покинете робоче місце під час випробування, викладач закінчить сесію, і ви не зможете його продовжувати.

Вода в прозорій склянці допускається під час випробувань; однак їсти, палити та жувати гумку заборонено.

Закінчення випробування

По завершенні часу, відведеного на випробування, вступник має перевірити правильність оформлення кожного аркушу відповідей (наявність повністю прізвища, імені і по батькові) та зробити скан- або фотокопії кожного аркушу. Файли зображень всіх аркушів відповідей у форматі gif, jpg, jpeg, png або pdf прикріпити в своєму електронному кабінеті на платформі дистанційного навчання MOODLE (секція “Письмова робота”, вкладка “Завантаження фотокопій відповідей на питання екзаменаційного білету”). Обмеження розміру кожного файлу – 20 Мбайт.

Прохання заздалегідь потренуватися у виконанні цих дій.

Час на здійснення скан/фотокопій та прикріплення файлів – не більше 30 хвилин після закінчення випробування. Роботи, надіслані після закінчення зазначеного часу, не будуть розглядатися. Час прикріплення файлів визначається за часом, що фіксується сервером платформи дистанційного навчання MOODLE.