Н У Х Т

Про ЗНО 2022

Через війну класичне ЗНО скасовано, але для вступу на бакалаврський ступінь / магістерський ступінь для медиків (перший курс університету)  потрібно взяти участь у національному мультипредметному тесті (НМТ). НМТ  міститеме завдання з української мови, математики, історії України. Докладніше ー за посиланням.

Зо́внішнє незале́жне оці́нювання (ЗНО) – комплекс організаційних процедур (передусім — тестування) спрямований на визначення рівня навчальних досягнень осіб при їхньому вступі до закладів вищої освіти.

Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на певному освітньому рівні, здійснює державна установа – Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання випускників системи повної загальної середньої освіти використовують для прийому до закладів вищої освіти та зараховують як оцінку за державну підсумкову атестацію.

Реєстрацію учасників ЗНО-2022 подовжено до 9 квітня

Про пробне ЗНО

Учаснику ЗНО: інформація УЦОЯО; інформація НУХТ

 

Випускникам шкіл

Згідно Умов прийому до закладів вищої освіти в 2022 році вступники на навчання за освітнім ступенем бакалавра на основі повної загальної середньої освіти обов'язково подають результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019, 2020, 2021 та 2022 років з трьох конкурсних предметів.

Звертаємо увагу, що у разі необхідності вступу до закладів вищої освіти вам будуть потрібні результати ЗНО з кожного відповідного предмета за шкалою 100–200 балів.

Кому потрібне ЗНО з української літератури

Про два рівня екзамену з математики (рівень стандарту - тільки для ДПА)

Перевірити стан реєстрації на ЗНО

Графік проведення ЗНО-2022

Випускникам коледжів

Згідно Умов прийому до закладів вищої освіти в 2022 році вступники на навчання в НУХТ за освітнім ступенем бакалавра на основі отриманої вищої освіти подають результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019, 2020, 2021 та 2022 років з двох конкурсних предметів.

Перевірити стан реєстрації на ЗНО

Графік проведення ЗНО-2022

Вступникам у магістратуру

Згідно Умов прийому до закладів вищої освіти в 2022 році вступники на навчання в НУХТ за освітнім ступенем магістра обов'язково подають результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови 2020, 2021 або 2022 року.
Твкож для вступу на навчання в НУХТ для здобуття ступеня магістра за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» вступники обов'язково подають результати єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) 2022 року, яке передбачає виконання завдань двох тестів: із загальних навчальних компетентностей та предметного.

детальніше

Графік проведення основної сесії ЄВІ/ЄФВВ-2022

Додаткова сесія ЄВІ/ЄФВВ

Спеціально організована сесія ЄВІ/ЄФВВ-2022

 

Рекомендації щодо проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ в умовах карантину

 

Учаснику ЗНО

 

Матеріали ЄВІ / ЄФВВ

 

Програми ЗНО

 

Тести ЗНО онлайн на сайті osvita.ua

Безкоштовне тренувальне онлайн тестування
на сайті Львівського регіонального центру оцінювання


Завдання та відповіді на тести ЗНО минулих років (на сайті osvita.ua)

 

Завдання та відповіді на тести ЄВІ минулих років (на сайті УЦОЯО)

 

Центри оцінювання якості освіти

 

Статистичні дані УЦОЯО

Результати ЗНО на osvita.ua

monitoring.in.ua-2020

ЗНО-2020: перші підсумки й результати

Статистика ЗНО-2020

monitoring.in.ua-2019

ЗНО-2019: підсумки реєстрації, етапи проведення

monitoring.in.ua-2018

monitoring.in.ua-2017

monitoring.in.ua-2016