Н У Х Т

Списки вступників, доктор філософії - 2022

Перелік

осіб, які подали документи для вступу для здобуття наукового ступеня

доктора філософії

за денною формою навчання 

зі спеціальності 051 «Економіка»

Полішко Ярослав Анатолійович

А02-ЕПд0001

Горбач Сергій Вячеславович

А02-ЕПд0002

Аренович Іван Мирославович

А02-ЕПд0003

Аренович Богдан Мирославович

А02-ЕПд0004

зі спеціальності 073 «Менеджмент»

Шешлюк Олексій Сергійович

А02-МНд0001

зі спеціальності 075 «Маркетинг»

Страшинський Володимир Ігорович

А02-МАд0001

Пєтухов Володимир Русланович

А02-МАд0002

зі спеціальності 133 «Галузеве машинобудування»

Запорожець Олександр Володимирович

А02-ГМд0001

Гавва Олександр Олександрович

А02-ГМд0002

Латиговський Дмитро Олександрович

А02-ГМд0003

ЗьоменкоОлександр Сергійович

А02-ГМд0004

зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Кондрашевський Максим Сергійович

А02-ЕЛд0001

Корнієнко Владислав Ігорович

А02-ЕЛд0002

зі спеціальності 144 «Теплоенергетика»

Корчинський Михайло Петрович

А02-ТЕд0001

Наливайко Максим Євгенійович

А02-ТЕд0002

Мартенюк Володимир Олександрович

А02-ТЕд0003

Михайличенко Дмитро Вікторович

А02-ТЕд0004

зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Карпенко Микола Ігорович

А02-АКд0001

Бойко Олександр Олегович

А02-АКд0002

Паровенко Максим Дмитрович

А02-АКд0003

Величко Ілля Вячеславович

А02-АКд0004

Горпинченко Антон Сергійович

А02-АКд0005

Кіриченко Олексій Олександрович

А02-АКд0006

Міркевич Олексій Миколайович

А02-АКд0007

Карпенко Роман Васильович

А02-АКд0008

Шпаченко Діана Валентинівна

А02-АКд0009

зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Ткаченко Володимир Валентинович

А02-ББд0001

Колодій Ігор Петрович

А02-ББд0002

Хоньків Мирослав Олександрович

А02-ББд0003

Потапенко Валерія Віталіївна

А02-ББд0004

зі спеціальності 181 «Харчові технології»

Танчик Ренат Сергійович

А02-ТІд0001

Божко Анастасія Юріївна

А02-ТІд0002

Єпішкін Сергій Сергійович

А02-ТІд0003

Данилевич Інна Олександрівна

А02-ТІд0004

Пергат Олег Анатолійович

А02-ТІд0005

Дзига Євген Сергійович

А02-ТІд0006

Марков Владислав Тарасович

А02-ТІд0007

Побрусило Марина Володимирівна

А02-ТІд0008

Шиманюк Ілля Вячеславович

А02-ТІд0009

Соловйов Нікіта Андрійович

А02-ТІд0010

Луценко Валерія Вікторівна

А02-ТІд0011

Ляшко Галина Василівна

А02-ТІд0012

Ткаченко Таісія Павлівна

А02-ТІд0013