Н У Х Т

Результати вступних випробувань Аспірантура - 2022

17.08.2022 - Вступний іспит з іноземної мови (англійська)

Національний університет харчових технологій

Третій (освітньо-науковий)рівень вищої освіти

«Доктор філософії»

Денна форма навчання

Вступний іспит з іноземної мови (англійська)

Дата: 17.08.2022 р. 

Спеціальність: 051 «Економіка»

Освітньо-наукова програма «Економіка»

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

 

Полішко Ярослав Анатолійович

А02-ЕПд0001

150

складено

 

Горбач Сергій Вячеславович

А02-ЕПд0002

125

складено

 

Аренович Іван Мирославович

А02-ЕПд0003

125

складено

 

Аренович Богдан Мирославович

А02-ЕПд0004

125

складено


Спеціальн
ість: 073 «Менеджмент»

Освітньо-наукова програма «Менеджмент»

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

1

Шешлюк Олексій Сергійович

А02-МНд0001

150

складено

 

Спеціальність: 075 «Маркетинг»

Освітньо-наукова програма «Маркетинг»

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

1

Страшинський Володимир Ігорович

А02-МАд0001

200

складено

2

Пєтухов Володимир Русланович

А02-МАд0002

175

складено

 

Спеціальність: 133 «Галузеве машинобудування»

Освітньо-наукова програма «Машини та апарати харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв»

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

1

Запорожець Олександр Володимирович

А02-ГМд0001

175

складено

2

Гавва Олександр Олександрович

А02-ГМд0002

200

складено

3

Латиговський Дмитро Олександрович

А02-ГМд0003

не з’явився

 

4

ЗьоменкоОлександр Сергійович

А02-ГМд0004

125

складено

 

Спеціальність: 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Освітньо-наукова програма «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

 

Кондрашевський Максим Сергійович

А02-ЕЛд0001

150

складено

 

Корнієнко Владислав Ігорович

А02-ЕЛд0002

150

складено

 

Спеціальність: 144«Теплоенергетика»

Освітньо-наукова програма 144 «Теплоенергетика та енергоефективні технології»

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

1

Корчинський Михайло Петрович

А02-ТЕд0001

150

складено

2

Наливайко Максим Євгенійович

А02-ТЕд0002

175

складено

3

Мартенюк Володимир Олександрович

А02-ТЕд0003

175

складено

4

Михайличенко Дмитро Вікторович

А02-ТЕд0004

150

складено


Спеціальн
ість: 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Освітньо-наукова програма «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

1

Карпенко Микола Ігорович

А02-АКд0001

175

складено

2

Бойко Олександр Олегович

А02-АКд0002

125

складено

3

Паровенко Максим Дмитрович

А02-АКд0003

200

складено

4

Величко Ілля Вячеславович

А02-АКд0004

150

складено

5

Горпинченко Антон Сергійович

А02-АКд0005

150

складено

6

Кіриченко Олексій Олександрович

А02-АКд0006

150

складено

7

Міркевич Олексій Миколайович

А02-АКд0007

175

складено

8

Карпенко Роман Васильович

А02-АКд0008

125

складено

9

Шпаченко Діана Валентинівна

А02-АКд0009

175

складено

Спеціальність: 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Освітньо-наукова програма «Біотехнології »

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

1

Ткаченко Володимир Валентинович

А02-ББд0001

175

складено

2

Колодій Ігор Петрович

А02-ББд0002

125

складено

3

Хоньків Мирослав Олександрович

А02-ББд0003

125

складено

4

Потапенко Валерія Віталіївна

А02-ББд0004

200

складено


Спеціальність:
181 «Харчові технології»

Освітньо-наукова програма «Харчові технології»

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

1

Танчик Ренат Сергійович

А02-ТІд0001

175

складено

2

Божко Анастасія Юріївна

А02-ТІд0002

175

складено

3

Єпішкін Сергій Сергійович

А02-ТІд0003

125

складено

4

Данилевич Інна Олександрівна

А02-ТІд0004

150

складено

5

Пергат Олег Анатолійович

А02-ТІд0005

125

складено

6

Дзига Євген Сергійович

А02-ТІд0006

125

складено

7

Марков Владислав Тарасович

А02-ТІд0007

150

складено

8

Побрусило Марина Володимирівна

А02-ТІд0008

150

складено

9

Шиманюк Ілля Вячеславович

А02-ТІд0009

150

складено

10

Соловйов Нікіта Андрійович

А02-ТІд0010

150

складено

11

Луценко Валерія Вікторівна

А02-ТІд0011

200

складено

12

Ляшко Галина Василівна

А02-ТІд0012

125

складено

13

Ткаченко Таісія Павлівна

А02-ТІд0013

175

складено

 

 

 

18.08.2022 - Вступний іспит зі спеціальності

Національний університет харчових технологій

Третій (освітньо-науковий)рівень вищої освіти

«Доктор філософії»

Денна форма навчання

Вступний іспит зі спеціальності

Дата: 18.08.2022 р. 

Спеціальність: 051 «Економіка»

Освітньо-наукова програма «Економіка»

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

 

Полішко Ярослав Анатолійович

А02-ЕПд0001

150

складено

 

Горбач Сергій Вячеславович

А02-ЕПд0002

125

складено

 

Аренович Іван Мирославович

А02-ЕПд0003

150

складено

 

Аренович Богдан Мирославович

А02-ЕПд0004

150

складено


Спеціальн
ість: 073 «Менеджмент»

Освітньо-наукова програма «Менеджмент»

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

1

Шешлюк Олексій Сергійович

А02-МНд0001

175

складено


Спеціальн
ість: 075 «Маркетинг»

Освітньо-наукова програма «Маркетинг»

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

1

Страшинський Володимир Ігорович

А02-МАд0001

175

складено

2

Пєтухов Володимир Русланович

А02-МАд0002

175

складено

 Спеціальність: 133 «Галузеве машинобудування»

Освітньо-наукова програма «Машини та апарати харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв»

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

1

Запорожець Олександр Володимирович

А02-ГМд0001

200

складено

2

Гавва Олександр Олександрович

А02-ГМд0002

200

складено

3

ЗьоменкоОлександр Сергійович

А02-ГМд0004

200

складено

 

Спеціальність: 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Освітньо-наукова програма «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

 

Кондрашевський Максим Сергійович

А02-ЕЛд0001

175

складено

 

Корнієнко Владислав Ігорович

А02-ЕЛд0002

175

складено

 Спеціальність: 144«Теплоенергетика»

Освітньо-наукова програма 144 «Теплоенергетика та енергоефективні технології»

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

1

Корчинський Михайло Петрович

А02-ТЕд0001

150

складено

2

Наливайко Максим Євгенійович

А02-ТЕд0002

175

складено

3

Мартенюк Володимир Олександрович

А02-ТЕд0003

150

складено

4

Михайличенко Дмитро Вікторович

А02-ТЕд0004

175

складено

 Спеціальність: 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Освітньо-наукова програма «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

1

Карпенко Микола Ігорович

А02-АКд0001

150

складено

2

Бойко Олександр Олегович

А02-АКд0002

150

складено

3

Паровенко Максим Дмитрович

А02-АКд0003

200

складено

4

Величко Ілля Вячеславович

А02-АКд0004

175

складено

5

Горпинченко Антон Сергійович

А02-АКд0005

150

складено

6

Кіриченко Олексій Олександрович

А02-АКд0006

175

складено

7

Міркевич Олексій Миколайович

А02-АКд0007

150

складено

8

Карпенко Роман Васильович

А02-АКд0008

150

складено

9

Шпаченко Діана Валентинівна

А02-АКд0009

150

складено

Спеціальність: 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Освітньо-наукова програма «Біотехнології »

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

1

Ткаченко Володимир Валентинович

А02-ББд0001

150

складено

2

Колодій Ігор Петрович

А02-ББд0002

150

складено

3

Хоньків Мирослав Олександрович

А02-ББд0003

175

складено

4

Потапенко Валерія Віталіївна

А02-ББд0004

175

складено


Спеціальність:
181 «Харчові технології»

Освітньо-наукова програма «Харчові технології»

з.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

1

Танчик Ренат Сергійович

А02-ТІд0001

200

складено

2

Божко Анастасія Юріївна

А02-ТІд0002

200

складено

3

Єпішкін Сергій Сергійович

А02-ТІд0003

175

складено

4

Данилевич Інна Олександрівна

А02-ТІд0004

175

складено

5

Пергат Олег Анатолійович

А02-ТІд0005

175

складено

6

Дзига Євген Сергійович

А02-ТІд0006

175

складено

7

Марков Владислав Тарасович

А02-ТІд0007

175

складено

8

Побрусило Марина Володимирівна

А02-ТІд0008

175

складено

9

Шиманюк Ілля Вячеславович

А02-ТІд0009

175

складено

10

Соловйов Нікіта Андрійович

А02-ТІд0010

175

складено

11

Луценко Валерія Вікторівна

А02-ТІд0011

200

складено

12

Ляшко Галина Василівна

А02-ТІд0012

175

складено

13

Ткаченко Таісія Павлівна

А02-ТІд0013

200

складено