Н У Х Т

Друга вища освіта

Увага! На цій сторінці поступово, ближче до відповідних дат викладатиметься ДЕТАЛЬНА інформація про необхідні дії для вступу на магістра (варіант отримання вищої освіти за іншою спеціальністю).

Відбіркові комісії

2022 рік

Якщо ви маєте диплом магістра або спеціаліста і бажаєте вступити на навчання на магістра за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» (галузь знань - перші дві цифри коду спеціальності) - ви маєте подати мотиваційний лист, результати магістерського тесту навчальної компетентності (або складати індивідуальну усну співбесіду з іноземної мови в університеті) та складати в університеті вступне випробування з фаху.

Якщо ви маєте диплом магістра або спеціаліста з будь-якої спеціальності і бажаєте вступити на навчання на магістра за спеціальностями галузей знань, що не зазначені вище - для вступу на навчання за контрактом ви маєте подати тільки мотиваційний лист.

Ви маєте подати до відповідної відбіркової комісії ПАПЕРОВУ заяву. Для уточнення інформації зв'яжіться з відповідною відбірковою комісією.

Термін навчання вказаний у Інформаційній таблиці 1 до Правил прийому.

Після успішного закінчення навчання ви отримаєте диплом магістра державного зразка з присвоєнням відповідної кваліфікації.

Дати вступної кампанії

Заяви для вступу подаються в паперовій формі без створення електронного кабінету.

Документи для вступу та їх подання для зарахування