Н У Х Т

Хімія, I тур, остаточні результати

УВАГА!

Другий (очний) тур з хімії відбудеться 13 та/або 14 квітня 2019 року о 1000
за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 68.

Рекомендовані до участі у другому турі мають підтвердити свою участь в одну з запланованих дат у особистому кабінеті учасника Всеукраїнської олімпіади НУХТ

Для участі в очному турі необхідно пред’явити документ, що посвідчує особу і громадянство (паспорт) та документ про повну загальну середню освіту (атестат) або довідку з фотокарткою з навчального закладу, де навчається учасник олімпіади, завірену печаткою навчального закладу.

За необхідності надання гуртожитку - зробіть заявку на електронну адресу pk_nuft@ukr.net

Довідки за телефоном (044) 287-96-36

 Остаточні результати першого (дистанційного) туру
 Всеукраїнської олімпіади
Національного університету харчових технологій
з ХІМІЇ

25 березня 2019 року

ПІБ

Бали за завдання

Сума балів

Рекомендація на ІІ тур

№ 1

№ 2

№ 3

№ 4

№ 5

№ 6

№ 7

№ 8

№ 9

№ 10

1

Балмасова Єлизавета Миколаївна

6

9

8

8

6

5

10

8

10

6

76

+

2

Балтовський Андрій Олегович

7

9

7

4

7

6

8

7

10

10

75

+

3

Безвугляк Юлія Валеріївна

9

9

9

4

10

10

10

8

10

10

89

+

4

Бондаренко Валерія Валеріївна

4

5

7

2

2

9

-

4

3

-

36

-

5

Бондаренко Дарина Анатоліївна

10

10

10

9

10

10

10

4

10

10

93

+

6

Булавіна Альона Станіславівна

10

10

8

8

10

9

10

4

10

10

89

+

7

Бутова Єлизавета Олександрівна

10

9

8

8

10

8

8

10

10

10

91

+

8

Войцехівський Владислав Богданович

8

5

9

4

8

-

-

4

2

4

44

-

9

Воробей Анна Миколаївна

8

6

10

3

8

2

8

10

10

10

75

+

10

Ворожбіт Анна Андріївна

5

9

8

1

9

10

10

4

10

10

76

+

11

Гриценко Олег Миколайович

10

9

9

6

9

10

9

10

10

10

92

+

12

Гуленко Крістіна Вячеславівна

8

8

10

5

10

10

2

10

8

4

75

+

13

Гуцал Богдана Андріївна

10

9

10

9

10

10

10

10

10

10

98

+

14

Дев'яткін Андрій Васильович

5

10

8

10

10

10

10

10

10

10

93

+

15

Дзюба Марія Володимирівна

10

10

9

10

10

10

10

10

10

10

99

+

16

Закідишева Любов Андріївна

10

10

7

4

10

10

10

6

10

10

87

+

17

Зінченко Олександра Сергіївна

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

100

+

18

Зубова Катерина Сергіївна

9

8

9

8

9

9

-

8

9

6

75

+

19

Іванова Вероніка Дмитрівна

8

9

9

7

8

8

-

8

10

8

75

+

20

Івицька Катерина Сергіївна

10

10

10

9

6

10

10

9

10

10

94

+

21

Каглинська Анастасія Олегівна

8

9

8

8

7

10

2

3

10

10

75

+

22

Клименко Анна Олександрівна

10

9

9

8

10

10

10

10

10

10

96

+

23

Козлов Анатолій Вікторович

7

8

10

10

6

10

9

10

8

10

88

+

24

Колесник Марина Ігорівна

10

7

10

9

10

9

10

9

10

10

94

+

25

Коновалова Вікторія Юріївна

8

9

10

10

10

10

10

9

10

10

96

+

26

Крічфалушій Олександр Іванович

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

100

+

27

Куліш Софія Володимирівна

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

100

+

28

Маланкевич Йосип Ярославович

10

10

5

10

7

10

10

10

10

10

92

+

29

Марченко Анастасія Юріївна

9

9

9

9

10

9

10

10

10

9

94

+

30

Мельниченко Анастасія Романівна

9

10

10

10

10

10

8

8

9

5

89

+

31

Мишко Дарина Сергіївна

9

9

10

10

10

10

10

6

10

10

94

+

32

Мірчук Адріана Олександрівна

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

100

+

33

Мороз Анастасія Олександрівна

9

10

10

10

10

10

9

10

10

10

98

+

34

Мороз Дар'я Олександрівна

10

10

10

10

7

10

10

10

7

10

94

+

35

Мухоєдова Олександра Ігорівна

10

10

10

10

7

10

10

10

8

10

95

+

36

Некрасова Єлізавета Вікторівна

10

10

5

10

10

10

8

8

10

10

91

+

37

Охмакевич Анастасія Миколаївна

8

8

10

10

10

10

10

10

10

10

96

+

38

Пилипчук Ганна Миколаївна

8

8

9

9

10

6

10

10

10

10

90

+

39

Побута Олександра Олександрівна

8

10

10

-

8

-

10

10

9

10

75

+

40

Поліщук Ірина Андріївна

10

10

10

2

10

8

10

10

10

5

85

+

41

Профатило Лілія Миколаївна

10

10

10

5

10

10

5

10

10

10

90

+

42

Рубан Аліна Сергіївна

10

9

10

10

7

10

10

10

10

10

96

+

43

Сєдих Олена Володимирівна

10

10

9

10

10

9

10

10

10

10

98

+

44

Синюк Юлія Володимирівна

10

10

5

10

-

10

10

-

10

-

65

-

45

Сіденко Анна Миколаївна

10

10

10

5

5

10

5

10

5

5

75

+

46

Сіденко Єлизавета Миколаївна

10

10

10

5

5

10

5

10

5

5

75

+

47

Скрит Сніжана Іванівна

8

10

8

10

10

10

10

10

10

5

91

+

48

Стефановський Роман Дмитрович

8

10

10

10

8

10

10

10

10

10

96

+

49

Толоконова Анна Дмитрівна

8

10

10

10

10

10

10

10

10

10

98

+

50

Філіпішина Дар'я Євгенівна

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

100

+

51

Філіппова Олена Андріївна

10

10

10

10

10

10

10

10

5

10

95

+

52

Фофанова Єва Сергіївна

8

10

9

5

10

8

10

5

10

10

85

+

53

Цільвік Ірина Олегівна

10

10

10

10

10

10

10

10

-

-

80

+

54

Яснець Юлія Романівна

5

10

10

-

10

10

10

10

10

10

85

+

 

Голова предметно-методичної комісії                                                   Бондаренко С.П.