Н У Х Т

Порядок проведення Всеукраїнських олімпіад Національного університету харчових технологій

Положення про всеукраїнські олімпіадиПереглянути

До участі в олімпіадах допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення олімпіади. Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний (перший) та очний (другий).

Дистанційний тур триває до 10 березня 2019 року. Для участі в дистанційному турі необхідно:

1. Заповнити анкету учасника Всеукраїнської олімпіади НУХТ (буде потрібна діюча адреса електронної пошти - на одну електронну адресу може зареєструватися лише один учасник олімпіади). Увага! При заповненні анкети дуже бажано вказати діючу адресу електронної пошти навчального закладу у якому учасник здобув/здобуває повну загальну середню освіту.

2. Ознайомитися із завданнями обраного олімпіадного предмету, що розташовані на сайті, розв’язати їх. Рішення завдань розбірливо написати на роздрукованих бланках відповідей, запропонованих предметно-методичною комісією, або на аркушах паперу формату А4, або в зошиті, або набрати в редакторі Microsoft Word. Кожний аркуш відповідей повинен бути підписаний прізвищем учасника. Відсканувати або сфотографувати розв’язання і зберегти отримане зображення в форматі jpg, jpeg, pdf, doc, docx, назвавши його своїм прізвищем латинськими літерами, олімпіадним предметом і номером аркушу (наприклад, Bondar-math-3.jpg).

3. Зайти у свій особистий кабінет учасника олімпіади, зареєструватися на відповідний олімпіадний предмет (кількість предметів не обмежується) і зберегти отриманий файл формату pdf - анкету учасника всеукраїнської олімпіади НУХТ з відповідного олімпіадного предмету. Якщо виникли проблеми з отриманням анкети в електронному вигляді, можна роздрукувати бланк анкети і акуратно заповнити анкету вручну або акуратно написати всю анкету вручну, відсканувати або сфотографувати її і зберегти отримане зображення, назвавши файл своїм прізвищем латинськими літерами, олімпіадним предметом і номером аркушу (наприклад, Bondar-math-0.jpg).

4. Надіслати файл анкети та файли із розв’язком завдання не пізніше 10 березня 2019 року на електронну адресу (див. табл. 1) електронним листом з темою «Олімпіада» (один електронний лист повинен містити всі файли, що стосуються одного олімпіадного предмета), або паперові варіанти анкети та аркушів розв’язку – цінним листом з повідомленням на поштову адресу Університету: 01601, м. Київ-33, вул. Володимирська, 68, «Олімпіада».

Таблиця 1

Електронні адреси для надсилання відповідей на завдання
дистанційного туру Олімпіади

Олімпіадний предмет

Електронна адреса

англійська мова

nuft_olymp_engl@ukr.net

біологія

nuft_olymp_biology@ukr.net

географія

nuft_olymp_geogr@ukr.net

математика

nuft_olymp_math@ukr.net

фізика

nuft_olymp_phys@ukr.net

хімія

nuft_olymp_chem@ukr.net

 

Відповіді, що були відправлені після 10 березня 2019 року, не підписані прізвищем учасника аркуші розв’язку олімпіадних завдань та роботи без анкет – розглядатися не будуть. Якщо один учасник надіслав кілька відповідей на один олімпіадний предмет, розглядатися буде тільки одна остання повна відповідь, яка була відправлена до 10 березня 2019 року включно.

До 13 березня 2019 року організаційний комітет повідомляє загальноосвітні навчальні заклади сіл та селищ учасників першого (дистанційного) туру Олімпіад щодо дати проведення очного туру Олімпіад.

Попередні результати перевірки робіт учасників дистанційного туру, а також вірні відповіді, будуть оприлюднені на сайті Університету не пізніше 18 березня 2019 року.

Термін подачі апеляцій по результатах перевірки робіт першого (дистанційного) туру – з 18 по 21 березня 2019 року. Заява про апеляцію подається особисто учасником Всеукраїнської олімпіади НУХТ до апеляційної комісії за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 70, корпус Б, кімната 105, у письмовій формі із обов’язковим зазначенням причини апеляції.

Остаточні результати перевірки робіт учасників дистанційного туру та список учасників, що запрошуються до участі в другому турі будуть оприлюднені на сайті Університету не пізніше 25 березня 2019 року.

Учасники, які набрали не менше 75 % балів на першому (дистанційному) турі, запрошуються на другий (очний) тур Олімпіади, що відбудеться 13 (субота) та 14 квітня 2019 року о 10-00 за адресую: м. Київ, вул. Володимирська 68 (головний корпус «А» університету). Учасники самостійно мають зареєструватися на другий (очний) тур у особистому електронному кабінеті. Дозволяється реєстрація максимум на два олімпіадні предмети другого туру (на самостійний вибір учасника олімпіади – попередня реєстрація на відповідну дату буде доступна у особистому електронному кабінеті учасника олімпіади після оголошення остаточних результатів першого етапу).

Для участі у очному турі учасники мають пред‘явити документ, що посвідчує особу і громадянство (паспорт), документ про повну загальну середню освіту або довідку з фотокарткою з навчального закладу, завірену печаткою навчального закладу.

Попередні результати перевірки робіт учасників другого (очного) туру будуть оприлюднені на сайті Університету не пізніше 15 квітня 2019 року.

Термін подачі апеляцій по результатах перевірки робіт очного туру – з 15 по 18 квітня 2019 року. Заява про апеляцію подається особисто учасником Всеукраїнської олімпіади НУХТ до апеляційної комісії за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 70, корпус Б, кімната 105, у письмовій формі із обов’язковим зазначенням причини апеляції.

Остаточні результати перевірки робіт учасників другого (очного) туру будуть оприлюднені на сайті Університету 19 квітня 2019 року.

Учасникам другого туру Олімпіад, які набрали не менше ніж 90% балів на другому етапі, нараховуються 20 додаткових балів до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного бала в Університеті.

 

Телефон для довідок (044) 287-96-36