Н У Х Т

Третій етап вступу на магістра - 2020

Третій етап вступної кампанії на магістра

 Третій етап вступної кампанії оголошується для набору на навчання за денною та заочною формами здобуття освіти для вступників, що вже мають результати ЄВІ, а також для вступників на основі здобутого ОС / ОКР спеціаліста або магістра за іншою спеціальністю.

Документи подаються особисто лише у паперовому вигляді

прохання про дату та час подачі документів попередньо домовлятись з відбірковою комісією

Етап третій

Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови

з 17 по 25 серпня

Єдиний вступний іспит з іноземної мови

19 вересня

Прийом заяв та документів для вступу на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб

з 01  по 13 жовтня

Розклад проведення консультацій тавступних випробувань (програми вступних випробувань)

з 28 вересня
 по 19 жовтня

Термін оприлюднення рейтингових спис­ків вступників із зазначенням ре­ко­мен­дованих до зарахування на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб

– не пізніше
21 жовтня

Терміни зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб

– не пізніше
30 жовтня

Вступники на основі здобутого ОС / ОКР спеціаліста або магістра мають право замість ЄВІ складати вступний іспит з іноземної мови в університеті.

Списки вступників

Програми вступних випробувань

Конакти відбіркових комісій

Конкурс та зарахування

Детальніше

за матеріалами сайту УЦОЯО:

Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, у 2020 році Правилами прийому закладів вищої освіти можуть бути визначені додаткові строки (в межах з 15 вересня до 30 листопада) прийому заяв і документів для здобуття ступеня магістра.

Наказом Міністерства освіти і науки України з урахуванням змін визначено терміни проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту.

19 вересня 2020 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, яка проводитиметься за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

  • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт.

Реєстрація вступників для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ триватиме  з 17 по 25 серпня 2020 року. Документи для реєстрації вступники подають онлайн: на офіційну електронну скриньку відповідної відбіркової комісії, зазначену в ЄДЕБО та на сайті закладу вищої освіти, або із застосуванням іншого, визначеного закладом, каналу зв’язку.

Перелік документів, скан-копії яких мають подати вступники:

  • заява-анкета;
  • документ, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків;
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти;
  • фотокартка для документів.

Детальніше про подачу документів - дивіться тут у вкладці Процедура реєстрації на ЄВІ - детальний опис.

Пункти проведення ЄВІ створять у всіх обласних центрах (за винятком міст Донецьк та Луганськ) та містах Сєвєродонецьк і Слов’янськ.

Тестування  відбуватиметься із дотриманням усіх правил безпеки та із застосуванням протиепідемічних заходів. До пунктів тестувань допускатимуть учасників та залучених осіб із температурою не вище 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Третя сесія – платна, вартість визначена Українським центром оцінювання якості освіти і складає  – 510 грн. Із порядком здійснення розрахунків та умовами надання платних послуг ЄВІ можна ознайомитися за посиланням.

Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту.

Остання зміна: 15 жовтня 2020