Н У Х Т

Підготовка до співбесіди

Загальна інструкція для вступника-учасника
співбесіди у дистанційному форматі

Підключення до інтернету

Для оптимальної продуктивності потрібна надійна і стабільна швидкість з'єднання від 1 до 3 Мбіт / с.

Радимо (за можливістю) використовувати дротову мережу.

Якщо ви проводите тестування вдома, попросіть інших членів домогосподарства уникати використання Інтернету під час співбесіди.

Передбачити також альтернативне інтернет-з’єднання (наприклад мобільний інтернет) на випадок зникнення основного інтернет-з’єднання.

Вебкамера

Веб-камера повинна мати роздільну здатність мінімум 640×480 при частоті 10 кадрів на секунду.

Веб-камера може бути внутрішньою, а може бути зовнішньою. Також можна використовувати камеру мобільного телефону.

Зафіксуйте камеру у такому положенні, щоб у кадр потрапляло ваше робоче місце і повністю ваше обличчя анфас.

Динаміки та мікрофон

Переконайтесь, що динаміки та мікрофон у вашій операційній системі не вимкнено.

Живлення

Перед початком співбесіди переконайтеся, що ви підключені до електричної мережі, щоб уникнути розрядки акумулятора під час співбесіди.

Приміщення, де ви перебуваєте

Ви повинні знаходитись у приміщенні із закритими дверима та без відволікань. Не допускається наявність інших осіб у кімнаті разом з вами під час співбесіди.

Канцелярське приладдя

Заздалегідь підготуйте ручку, що пише яскраво, та кілька аркушів паперу (дозволяється використовувати аркуші із зошита).

Програмне забезпечення

Заздалегідь завантажте і встановіть програму ZOOM. Перевірте наявність відео- і аудіозв’язку у своїй пробній конференції.

Як визначити дату, час та параметри доступу до відеоконференції

Відбіркова комісія повідомляє вас листом (коментарем) в електронному кабінеті.

Попередні домовленості

Проходячи співбесіду, ви визнаєте, що викладач буде постійно контролювати вас за допомогою відео та аудіо під час проходження співбесіди, і ви підтверджуєте та погоджуєтесь на аудіо- та відеозапис вашого обличчя, голосу, кімнати, де ви сидите, та робочого місця під час співбесіди. Ви визнаєте, що не маєте права на конфіденційність у вашому поточному місці під час проходження співбесіди, і що ви відмовляєтесь від будь-яких претензій, що підтверджують право на конфіденційність. Якщо ви не погоджуєтесь на аудіо- та відеозапис, будь ласка, повідомте викладача про свій намір не продовжувати співбесіду.

Якщо ви під час проходження співбесіди отримували допомогу від інших осіб, або підозрюєтесь у обмані, або якщо в приміщенні, де ви знаходитесь під час співбесіди, виявлена третя сторона, співбесіда буде негайно припинена і визнана недійсною.

Початок відеоконференції

Увійдіть у конференцію під своїм прізвищем, ім'ям і по батькові. Допуск до співбесіди надаватиметься саме за прізвищем, іменем і по батькові вступника.

Зачекайте поки вас не під’єднає до конференції викладач.

Забезпечте доступну ідентифікацію, щоб викладач міг підтвердити вашу особу згідно фото і інформації  паспорта.

Зачекайте початку співбесіди.

Початок співбесіди

Викладач оголошує питання/завдання, на які ви повинні надати відповіді.

Сторонні особи та джерела інформації

Ви не можете отримувати допомоги від інших осіб під час співбесіди, а також не можете дозволити іншим особам бачити екран, на якому представлені завдання.

Якщо інша людина заходить до кімнати під час співбесіди, ваша співбесіда буде припинена.

Під час співбесіди

Під час співбесіди забороняється користування сторонніми електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками та іншими матеріалами. Також не дозволяється користуватися годинником, гаманцем, сумками, книгами, записниками.

Під час співбесіди забороняється залишати своє робоче місце у тому числі щоб користуватися туалетом. Перерви забороняються під час співбесіди з будь-якої причини. Якщо ви покинете робоче місце під час співбесіди, викладач закінчить сесію, і ви не зможете її продовжувати.

Вода в прозорій склянці допускається під час співбесіди; однак їсти, палити та жувати гумку заборонено.