Н У Х Т

Підсумкова атестація-2020

У відповідності до п.8 розділу VII Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2020 році особам, які в рік вступу закінчили підготовчі курси вищого навчального закладу, при вступі до цього вищого навчального закладу на спеціальності (спеціалізації), зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (Інформаційна таблиця 6 до Правил прийому), додатково нараховуються бали за результатами підсумкової атестації.

  

У  травні 2020р. у Національному університеті харчових технологій
планується проведення підсумкової атестації для слухачів підготовчих курсів.

   Збір слухачів - у холі корпусу «А» (вул. Володимирська, 66) о 9-30.

 

Слухачам необхідно буде мати при собі ручку синього чи чорного кольору, паспорт, перепустку слухача підготовчих курсів та знати свій код слухача курсів.

За відсутності паспорта необхідно буде отримати в аудиторії Б-107 (Підготовчі курси) особову картку слухача підготовчих курсів.

 

Результат підсумкової атестації фіксується у Сертифікаті про успішне закінчення підготовчих курсів, який видається на руки кожному слухачу підготовчих курсів, який складав підсумкову атестацію.

Сертифікат про успішне закінчення підготовчих курсів разом з іншими документами подається вступником до приймальної (відбіркової) комісії університету в строки, передбачені Правилами прийому, при умові вступу на спеціальності (спеціалізації), зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (Інформаційна таблиця 6 до Правил прийому)).

Можливість нарахування додаткових балів буде надана у особистому електронному кабінеті вступника, створеному на  інтернет-сайті за адресою https://ez.osvitavsim.org.ua/

На прикладі показано як це відбувалося у 2019 році:

Довідки за телефоном: (+38044) 287-94-92