Н У Х Т

Підсумкова атестація-2018

У відповідності до п.8 розділу VII Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2018 році особам, які в рік вступу закінчили підготовчі курси вищого навчального закладу, при вступі до цього вищого навчального закладу на спеціальності (спеціалізації), зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (таблиця 6 до Правил прийому), додатково нараховуються бали за результатами підсумкової атестації.

  

У суботу, 19 травня 2018р. у Національному університеті харчових технологій
відбудеться підсумкова атестація для слухачів підготовчих курсів.

   Збір слухачів - у холі корпусу «А» (вул. Володимирська, 66)19 травня 2018р. о 9-30.

 

Слухачам необхідно буде мати при собі ручку синього чи чорного кольору, паспорт, перепустку слухача (ЦДО) та знати свій код слухача курсів.

За відсутності паспорта необхідно буде отримати в аудиторії Б-107 (ЦДО) особову картку слухача ЦДО.

Результати підсумкової атестації будуть оприлюднені не пізніше 22 травня 2018 р.

Результат підсумкової атестації фіксується у Сертифікаті про успішне закінчення підготовчих курсів, який видається на руки кожному слухачу ЦДО, який складав підсумкову атестацію.

Сертифікат про успішне закінчення підготовчих курсів разом з іншими документами подається вступником до приймальної (відбіркової) комісії університету в строки, передбачені Правилами прийому, при умові вступу на спеціальності (спеціалізації), зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (таблиця 6 до Правил прийому).

 Довідки за телефоном: 287-94-92